Kontrola trakcji GS3

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
lexgs
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 13 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: WAW
Kontakt:

Kontrola trakcji GS3

Post autor: lexgs »

Czesc,
Jest pdobny watek dot IS, ale jednak tam koledzy bardziej o jezdzie bokiem pisza ;), a ja chcialbym Was zapytac jak w GSie wam dziala TRC przy ruszaniu?
Generalnie jak czasem gdzies czytalem o innych autach, to przewaznie ludzie pisali, ze TRC ingeruje raczej za szybko, niz za wolno.. Jak jest u Was? Ja mam wrazenie, ze u mnie wlacza sie bardzo pozno, tzn. pozwala na duzy uslizg tylnych kol, zarowno na suchym jak i tym bardziej na mokrym... Tez tak macie? Moze to kwestia starych opon..? Ogolnie spodziewalbym sie raczej, ze wlaczona kontrol trakcji bedzie dzialac szybciej, zwlaszcza ze jest wylacznik jak komus przeszkadza..
Pzdr!
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Kontrola trakcji GS3

Post autor: hydrant23 »

no cóż u mnie odcina mnie szybciutko uślizg bardzo delikatny , chyba że mocno nim bujnę lewa prawa to się czasem uda ciut większy , a wyłączyć można na chwilkę tylko więc nawet ciężko zapiszczeć oponami... a całkowicie wyłączyć też można
viewtopic.php?f=189&t=12416&p=109020&hi ... 30#p109020
lexgs
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 13 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: GS430 mk3
Skąd:: WAW
Kontakt:

Re: Kontrola trakcji GS3

Post autor: lexgs »

Bede musial poobserwowac jeszcze, ale spodziewalbym sie wlasnie, ze tak jak u Ciebie, wlaczone TRC ingeruje wczesnie, a u mnie chyba tak nie jest..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości