Is220d modyfikacja wydechu

Naprawa, usterki, porady, spostrzeżenia. Wszystko co dotyczy silników Diesla.
ODPOWIEDZ
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Is220d modyfikacja wydechu

Post autor: Miłosz »

Mam parę pytań dotyczących przeróbki wydechu końcowego w swoim klekocie. Chcę to zrobić na na wzór benzynowego odpowiednika z is250 czyli na dwie strony. Chodzi mi głównie o efekt wizualny, bo dźwięk to wiadomo diesel :D Mam w związku z tym parę pytań, czy ktoś z forum dłubał tak klekota ? Jaka jest średnica rury ? Chcę zapodać jakieś zwykłe przelotowe końcowe puchy coś w tym stylu

Obrazek

Może ktoś mi podać jakieś wymiary długości i średnicę samej końcówki wydechu ?

Co do dźwięku to będzie chyba tak charczeć

https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Victor
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 20 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: IS200d
Skąd:: Lpu
Kontakt:

Re: Is220d modyfikacja wydechu

Post autor: Victor »

Robiłem w poprzednim aucie hondzie accord przeróbkę ale całego wydechu długości nie pamietam jakie były ale wejdź na stronę SKYTUNE śmiało możesz zadzwonić kolesie bardzo pomocni w temacie . Co do Lexa ceny już sie dowiadywałem jeżeli chodzi u nich to koszt podwójny po dwóch str to 820€,pojedynczy po dwóch stronach 730€ i pojedynczy strona jedna 410€. Tak wyglada cenowo u nich. Na stronie masz tez zdjecia IS klekota po zrobieniu.
Dowiedz sie rownież jak wyglada sprawa przeglądu w PL,bo np w beneluxie taka przeróbka wydechu musi mieć homologację i certyfikat bo inaczej auto nie przejdzie przeglądu.
Victor
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 20 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: IS200d
Skąd:: Lpu
Kontakt:

Re: Is220d modyfikacja wydechu

Post autor: Victor »

IMG_4644.JPG
IMG_4644.JPG (80.06 KiB) Przejrzano 5426 razy
IMG_4643.JPG
IMG_4643.JPG (70.35 KiB) Przejrzano 5426 razy
IMG_4642.JPG
IMG_4642.JPG (64.84 KiB) Przejrzano 5426 razy
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Is220d modyfikacja wydechu

Post autor: Miłosz »

Póki cebulandia to dziki kraj to nie ma się co martwić z takimi rzeczami. Kumpel ma free flow i nawet zadymienia na sprawdzali. Ja zresztą też ostatnio robiłem i wszystko git, a auto mam już dłubnięte :D Dzisiaj doszedł dyfuzor na tył także jak czas pozwoli to będę lepił, a potem dam komuś żeby dalej lepił tłumiki. Ja chcę puste puchy na końcowych bez żadnych udziwnień ;) to tylko diesel z drobnym + ;)
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Victor
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 20 paź 2016, o 22:38
Model Lexusa: IS200d
Skąd:: Lpu
Kontakt:

Re: Is220d modyfikacja wydechu

Post autor: Victor »

W sumie fakt fury nie ma a przegląd podbity tylko PL zapomniałem jak to bylo :doh:
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Is220d modyfikacja wydechu

Post autor: Miłosz »

Ostatnio jak pytałem o zadymienie "panie a po co to badać jak to tu takie normy są że każde auto przejdzie przegląd" :D Także na spokojnie ;)
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
Aleksanderu
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 15 mar 2015, o 22:20
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Legionowo/Warszawa
Kontakt:

Re: Is220d modyfikacja wydechu

Post autor: Aleksanderu »

Kiedyś jak pracowałem na stacji to chłopaki sprawdzali zadymienie tylko "sztrucli". Z bardzo prostej przyczyny, nie każda stacja ma dobrą wentylację. A nikt nie jest na tyle głupi żeby wdychać spaliny diesla przy każdym przeglądzie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki wysokoprężne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości