[IS200/300] Dywaniki gumowe

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[IS200/300] Dywaniki gumowe

Post autor: janasek »

Czy ktoś ma założone ori dywaniki gumowe w swoim IS-ie? Czy mają one mocowanie do podłogi i jak ono wyglada? Ja widziałem w sumie tylko dwa kolory (tak jak wnętrza): beżowe i czarne? Czy jeszcze jakieś były? Czy były oferowane ori gumowe wykładziny bagaznika? I na koniec czy podłoga bagażnika SportCross'a różni się od sedana? Bo różnic w odmianach silnikowych chyba nie było?

Strasznie cieżko dostać coś gumoweego dedykowanego (dobrze dopasowanego) do tego modelu a bym coś takiego potrzebował...

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [IS200/300] Dywaniki gumowe

Post autor: Travis »

ciężko jest dostać ori dywaniki... sam mam jakieś beznadziejne szmaty chyba z tesco... pytałem się w aso czy da rady takie znaleźć to do tej pory milczą :/ o mocowaniu pierwsze słyszę... skoro coś takiego jest w dywaniku to powinno być też takie mocowanie w podłodze ale nic takiego nie zauważyłem
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [IS200/300] Dywaniki gumowe

Post autor: tomekb »

od zeszlego roku w aso nie dozdovtcia nawet dzwonili mi czy nie chce bo juz nie bedzie
r7scott
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:29
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemyśl
Kontakt:

Re: [IS200/300] Dywaniki gumowe

Post autor: r7scott »

jest taki mały haczyk w podłodze przy fotelu kierowcy, oryginalne dywaniki welurowe maja takie ucho aby go zahaczyć, w gumowych oryginalnych nie ma uchwytu ale i one się nie ślizgają... mowa o is 200 sedan
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [IS200/300] Dywaniki gumowe

Post autor: forest »

zgadam się ze r7scott
co do wykładziny bagażnika, była produkowana ori wykładzina gumowa, a podłogi między sedanem a kombi się nieco różnią
SC430 '2002
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200/300] Dywaniki gumowe

Post autor: dommell »

haczyk jest w podłodze,
ori do bagażnika widziałem tylko raz, gumowy, czarny, na allegro był (może jeszcze jest). Troche jedna strona była ściorana (przynajmniej tak to wyglądało na fotce). A tak to oprócz tej jednej sztuki to się nie spotkałem. Dorabianych na wymiar też nie. Tylko do kabiny. Już kiedyś podawałem firmę adaszo. Mam od nich, beżowe, gumowe (kauczuk? - bo takie fajne lekkie), dopasowane, obszyte lamówką. Dziurke sam sobie zrobiłem i włożyłem stoper (tak to się chyba nazywa) - takie kółko plastikowe żeby to ładnie wglądało i trzymało się w haczyku w podłodze (plastik taki kosztuje jakieś grosze na allegro). Mam je już od roku, wiosna - lato - jesień - zima - przetrwały i nadal wyglądają super - jedyny minus - cena :) z przesyłką coś koło 200zl
Prezes
Lex user
Posty: 86
Rejestracja: 20 paź 2010, o 18:22
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: KOŁOBRZEG
Lokalizacja: KOŁOBRZEG
Kontakt:

Re: [IS200/300] Dywaniki gumowe

Post autor: Prezes »

Witam.
Posiadam w swoim lexie ori gumowy dywanik w bagazniku :) jutro zrobie fotki i wrzuce...
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [IS200/300] Dywaniki gumowe

Post autor: dS »

przy okazji wizyty w ASO pytałem się o dywaniki
gumowych nie ma i już nie produkują
welurowe są ale tylko w kolorze czarnym + czerwone obszycie i chyba beżowe też są - 318zł
całych czarnych braki już nie produkują
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości