Zimne powietrze gs 460

Problemy dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
kapelan78
Lex user
Posty: 189
Rejestracja: 19 sty 2015, o 19:57
Model Lexusa: gs 460
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Zimne powietrze gs 460

Post autor: kapelan78 »

Witam. Czy ktoś miał problem z dmuchaniem zimnym powietrzem od czasu do czasu pomimo ustawienia na gorące? Co jest za to odpowiedzialne? Chciałbym sobie oszczędzić 6 diagnoz od 4 mechaników. Pozdrawiam Domin.
A.dodam jeszcze że dzieje się tak tylko jak stoi z włączonym silnikiem. Jak ruszam to grzeje normalnie. Temperatura silnika ok.to zakładam że to nie termostat
Ostatnio zmieniony 2 sty 2017, o 10:46 przez kapelan78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zimne powietrze gs 460

Post autor: Dawid0ss »

kapelan78 pisze:Witam. Czy ktoś miał problem z dmuchaniem zimnym powietrzem od czasu do czasu pomimo ustawienia na gorące? Co jest za to odpowiedzialne? Chciałbym sobie oszczędzić 6 diagnoz od 4 mechaników. Pozdrawiam Domin
Wszystkie nadmuchy dają zimno ?
kapelan78
Lex user
Posty: 189
Rejestracja: 19 sty 2015, o 19:57
Model Lexusa: gs 460
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Re: Zimne powietrze gs 460

Post autor: kapelan78 »

Wszystkie
WSR
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 6 lis 2016, o 17:03
Model Lexusa: RX450h
Skąd:: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Zimne powietrze gs 460

Post autor: WSR »

Najpierw zobacz czy nie brakuje Ci płynu w układzie chłodzenia.
Może być też uszczelka pod głowicą.
kapelan78
Lex user
Posty: 189
Rejestracja: 19 sty 2015, o 19:57
Model Lexusa: gs 460
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Re: Zimne powietrze gs 460

Post autor: kapelan78 »

Kur... Nie wiem czemu mam tendencje do wieszczenia katastrof...analiza, internet,szukanie mechanika a po prostu płynu chłodzącego brak...zamiast od tego zacząć. No idiota ja. Dzięki za pomoc. Może skasujcie ten temat bo aż wstyd. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DawGad
Lex Driver
Posty: 362
Rejestracja: 16 lis 2012, o 17:30
Model Lexusa: IS200 >> GS430 mkIII
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Zimne powietrze gs 460

Post autor: DawGad »

kapelan78 pisze:Kur... Nie wiem czemu mam tendencje do wieszczenia katastrof...analiza, internet,szukanie mechanika a po prostu płynu chłodzącego brak...zamiast od tego zacząć. No idiota ja. Dzięki za pomoc. Może skasujcie ten temat bo aż wstyd. Pozdrawiam
Trzeba sobie jeszcze zadać pytanie dlaczego płynu zabrakło?? Albo bierze płyn, albo gubi na zewnątrz... Musisz sprawdzić
Obrazek
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Zimne powietrze gs 460

Post autor: DanLexus »

Sprawdź czy masz jakąś nieszczelnosc bo płyn sam nie odparowal. Lepiej zeby byla nieszczelnosc bo w innym wypadku może to być uszczelka pod glowica...
Supras are just a hatchback SC300
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość