[Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
Zihuatanejo
Lex user
Posty: 104
Rejestracja: 1 sty 2016, o 20:46
Model Lexusa: GS430
Skąd:: wwa
Kontakt:

[Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: Zihuatanejo »

Witam,

Z reguły korzystam z fachowców i warsztatów polecanych i sprawdzonych. W kwestii zabezpieczenia antykorozyjnego było inaczej i postanowiłem sam być królikiem doświadczalnym. Skorzystałem z firmy, którą znalazłem na fb, a firma zwie się Krown. Adres to Bodycha 41c, Warszawa czy właściwie Opacz-Kolonia, a przynajmniej nawigacja tak rozumie lepiej. Jest to bardzo blisko Leroy Merlin przy Al. Jerozolimskich. Miejscówka nowa, istnieje chyba od zeszłego roku. Technologia podobno kanadyjska :) Drugie podobno, to jak twierdzi jeden z właścicieli - Kanada dużo bardziej sypie solą po drogach niż my. Dlatego ta story może mieć ręce i nogi - nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

A tak serio - rzeczywiście nie znam się na takich zabezpieczeniach, nie widziałem nigdy takiego, które można uznać za wzór i nie znam niuansów, ale z tego, co zobaczyłem po wykonanej usłudze, jestem zadowolony. Auto od dołu bardzo dokładnie pokryte oleistą substancją, która ma ostatecznie częściowo zastygnąć i którą podobno bardzo trudno usunąć - nie próbuję, bo i po co? Do tego wszystkie profile zamknięte (drzwi, klapa, maska, progi itd.) są również zalane. Otwory technologiczne zostały wywiercone (spokojnie - małe i sensownie zabezpieczone) tylko w drzwiach. Wszędzie indziej udało się uzyskać dostęp przez istniejące otwory. Chłopaki oczywiście zalecają powtarzanie zabiegu co roku, ale wydaje mi się, że jeśli auto jest garażowane i nie jeździ non stop zimą, spokojnie coś takiego na 2-3 sezony wystarczy. Oczywiście to tylko domysły i wyjdzie w praniu. Nie jestem w stanie ocenić, czy to faktycznie zabezpieczy w 100% przed rudą, ale jestem dobrej myśli.

Koszt cennikowy to 650zł do 1700kg i 750zł powyżej 1700kg masy auta, więc cenowo jest dobrze.
Tym bardziej, że udało mi się także wynegocjować zniżkę 50zł dla Forumowiczów na usługę na dowolnym modelu Lexusa - hasło "Lexus GS" :)

Załączam fotki po wykonanej robocie, kiedy jeszcze substancja kapała z auta - dlatego wszystko wygląda na "mokre". Zdjęć otworów nie zrobiłem, ale jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć - zrobię i wrzucę, nie ma problemu. Z dodawaniem zdjęć na forum chyba mi się nie uda zaprzyjaźnić, więc poniżej link do dropboxa:

https://www.dropbox.com/sh/rsmk4e444x66 ... 5LBpa?dl=0
Kazp
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 20 cze 2016, o 20:16
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: Kazp »

Również planuje się do nich wybrać, cenna dla mnie informacja.

Dzięki :D
rupert
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 25 lut 2016, o 12:06
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: rupert »

Czy ktoś może się już wybrał, skorzystał z rabatu i również może zarekomendować? Jeśli uda mi się, wygrać walkę o próg, to raczej się rozejrzę za podobną usługą, żeby mieć dodatkowe kilka lat spokoju.
Tomx
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 5 paź 2016, o 13:50
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: Tomx »

Ten warsztat to moi sąsiedzi i dają radę chłopaki, klientów im nie brakuje a i opinie same pozytywne.
www. sklep.selected.pl
Awatar użytkownika
Zihuatanejo
Lex user
Posty: 104
Rejestracja: 1 sty 2016, o 20:46
Model Lexusa: GS430
Skąd:: wwa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: Zihuatanejo »

A ja się sensownie wypowiem jak zobaczę podwozie po zimie. Samochód praktycznie nie jeździ, ale jeśli to ma się trzymać X miesięcy, to tym bardziej powinno na zimowanym po bożemu aucie.
Awatar użytkownika
Zihuatanejo
Lex user
Posty: 104
Rejestracja: 1 sty 2016, o 20:46
Model Lexusa: GS430
Skąd:: wwa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: Zihuatanejo »

maksiu432 pisze:Podnośnik koszowy Tychy
To tak w temacie, bo podnośnik też zabezpieczałeś antykorozyjnie, czy zupełnie przypadkiem reklama Ci wskoczyła do posta? :gamer:
rupert
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 25 lut 2016, o 12:06
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: rupert »

Tak samo przypadkiem, jak w pozostałych 3 postach.
Awatar użytkownika
Zihuatanejo
Lex user
Posty: 104
Rejestracja: 1 sty 2016, o 20:46
Model Lexusa: GS430
Skąd:: wwa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: Zihuatanejo »

No to pozostaje zadać pytanie - czy jest na sali admin? :pala: :pala: :pala:
mastastefan
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2017, o 02:55
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: mastastefan »

Zihuatanejo pisze:A ja się sensownie wypowiem jak zobaczę podwozie po zimie. Samochód praktycznie nie jeździ, ale jeśli to ma się trzymać X miesięcy, to tym bardziej powinno na zimowanym po bożemu aucie.
Jak spisuje się powłoka po zimie? Rdza rzeczywiście się zatrzymała? Powłoka wciąż siedzi na częściach?

Też się zastanawiam nad Krown'em ale mało opinii potwierdzonych... :|
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: agiless »

Ile czasu zajmuje im zabezpieczenie auta?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości