Launch Idiag, EasyDiag, x431 pro, Diagun - Diagnostyka

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Launch Idiag, EasyDiag, x431 pro, Diagun - Diagnostyka

Post autor: Miłosz »

Mam pytanko, odnośnie oprogramowania od launcha, chodzi mi o wersję na adroida czyli idiag i easydiag. Czy ktoś korzystał ? Wiem że działa z lexem na 100%, u mnie było auto spinane tym przy okazji cipsa. Tutaj jeszcze filmik z działania na jakiejś toyce

[vimeo_cust=[/vimeo_cust]

Jak nie działa to ten link


Chcę rozszerzyć zakres elmscan toyota, bo chyba twórca umarł albo poszedł walczyć do donbasu...

Koszta
Sama aplikacja - 0 zł
Aktywacja - w zależności jak się uda, może nie wyjść dużo , w zależności ile marek będę chciał
Adapter z ali - ok 170 zł
Ostatnio zmieniony 27 lis 2017, o 20:54 przez Miłosz, łącznie zmieniany 2 razy.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
Aleksanderu
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 15 mar 2015, o 22:20
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Legionowo/Warszawa
Kontakt:

Re: Launch Idiag EasyDiag - Diagnostyka

Post autor: Aleksanderu »

Nie korzystałem z tych aplikacji. Jedyne jakieś pozytywne odczucia mam z aplikacją Piston - twórca to Polak. Kasuję błędy i podaję informację z ECU. Szkoda że nie ma takiej użyteczności jak mega macs albo inne narzędzie diagnostyczne :)
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Launch Idiag EasyDiag - Diagnostyka

Post autor: Miłosz »

Hehe piston to taka zabaweczka przy tym, mam go i parę innych ;) Tutaj to narzędzie jest o wiele bardziej rozwinięte.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Launch Idiag EasyDiag - Diagnostyka

Post autor: Miłosz »

Dostałem "prywatną" ofertę na odblokowanie aplikacji
1 Całość (wszystkie marki) z najnowszym updatem bez możliwości aktualizacji 60 usd
2 Całość (wszystkie marki) z najnowszym updatem i możliwością aktualizacji na bieżąco przez 1 rok 90 usd

Normalnie cena chyba na 5 marek samochodów to 150 usd na rok.

I najlepsze że nieźle launch sobie nabija kasę, interfejsy są takie same, różnią się jedynie kolorem i ... ceną :D także można spokojnie kupić żółtego i korzystać z oprogramowania PRO. Ponoć nie tylko diagnoza i live data są dostępne, ale też kodowanie i funkcje specjalne. Aktywacja jest na 1 adapter i na 1 urządzenie.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Launch Idiag EasyDiag - Diagnostyka

Post autor: carsik »

ale po co te wszystkie kombinacje jak wszystko co trzeba zrobisz TISem?
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Launch Idiag EasyDiag - Diagnostyka

Post autor: Miłosz »

Tak samo jak inpa ista ncs , ale miałem mobilne carly for bmw i bardzo często używałem ;) Po za tym na testach aktywnych mi sie wysypuje techstream, a ja nie lubie jak mi cos nie trybi. A druga sprawa że mam zawsze "kompa" pod ręką, nawet jak będzie trzeba komuś coś ogarnąć z innych marek to launchem będę mógł spiąć. Na razie się jeszcze zastanawiam. Może miałeś z tym styczność ?
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Launch Idiag EasyDiag - Diagnostyka

Post autor: carsik »

Nie ja mam Guttmana i PDL5500, to mi ogarnia wszystko, czasem wspomagam się tylko specyficznymi dla marki, ale rzadko.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: Launch Idiag EasyDiag - Diagnostyka

Post autor: LEPSI RX »

Guttman nie ogarnia wszystkiego. Znajomy kupil mega macs 56 i powiem że wolę launcha bo kosztyje ulamek tego co guttman. Nie ma złotego środka. Jeżeli chodzi o luncha to spoko sprzęt za małą kasę. Mam kilka roznych interfejsów. Powoli zaopatruje sie w serwisowki ale nie tanie klony. Fajne ceny masz na tego launcha.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Launch Idiag EasyDiag - Diagnostyka

Post autor: Miłosz »

Oferta dobra, ale nie miałem jeszcze okazji przetestować na własnej skórze ;) Ceny serwisówek zwalają z nóg, ale coś za coś , przynajmniej jakieś delphi czy coś nie rzuci błędem "nieznany błąd". Albo tak jak było u mnie że nie chciało się nawet podłączyć żeby zobaczyć live data podczas hamowania auta.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: Launch Idiag EasyDiag - Diagnostyka

Post autor: LEPSI RX »

Delphi mam i używam go do fiata i francji jezeli cos na szybko do zrobienia. Japonia lipa. Ale miałem ostatnio volta i wszystko pięknie zdiagnozowal. Launch ten o którym piszesz jest naprawdę mega za tą cene. Moge polecić z ręką na sercu. Mialem pol roku temu peugota 407 uzupelnialem dodatek do fap. Kts, guttman, delphi nie był wstanie zrobic adaptacji wymiany. Niby robiły ale blad dalej zostawał. Mały śmieszny launch .... no problem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości