Lexus rx450H 2010

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Michallexus
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2017, o 01:31
Model Lexusa: Rx450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Lexus rx450H 2010

Post autor: Michallexus »

Witam
Jestem nowy potrzebuje pomocy auto bylo po wystrzale poduszki w kierownicy poduszki i czujniki wymienione i srs dzialal jednak uszkodzona tez byla kolumna kierownicy wiec nabylem inna z allegro i ja mechanik zamontowal jakie bylo moje zdziwienie jak autem chcialem wyjechac a tu nie zalacza sie hybryda i na wyswietlaczu nie pali sie lampka od hybrydy wczesniej jak zrobilem nim 20 tys km mialem historie typu ze nie chcial tez sie zalaczyc ale wtedy odlaczalrm na moment akumulator i sie zalaczala hybryda ostatnimi czasy byla sytuacja ze jak wjechalem w kaluze to tez pitrafil samichod zgasnac wtedy stawalem wylaczalem go wlaczalem ponownie i jechal dalej bardzo orosze o pomoc bo jestem uziemiony a potrzebuje auta do pracy bede wdzieczny za kazda okazana odpowiedz lub numer telefonu do kogosc kto moze znac tenat nadmienie iz na wyswietlaczu jest info o tym ze w bateri hybrydy jest prad i ponadto przy okazji czy ten tester bedzie w stanie polaczyc sie z hybryda z awd i innnymi elektrycznymi systemami bo w desperacji go zamowic chce ale gosc nie wie na 100 procent czy z hybryda sie polaczy moze wiecie ?przepraszam za chaotyczny wpis ale naprawde walka juz trwa 3 dzien i auto nie rusza z miejsca i juz jestem mocno zdenerwowany/zfrustrowany prosze o pomoc
Michallexus
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2017, o 01:31
Model Lexusa: Rx450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus rx450H 2010

Post autor: Michallexus »

Zapomnialem wpisac o jaki tester chodzi http://allegro.pl/tester-diagnostyczny- ... 79393.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości