Półoś prawa,a lewa gs300 mk2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BANZAJ
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2016, o 22:09
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Stanisławice
Kontakt:

Półoś prawa,a lewa gs300 mk2

Post autor: BANZAJ »

Witam.Mam małą rozkminke.Czy półoś prawajest taka sama jak lewa GS300 mk2 99r..Czy nie ma znaczenia którą gdzie przykręce?
Mam kolejny problem,jedna półos jest z importu USA ,a jedna z europy.Średnica zew.frezów ,ilość frezów i gwint na nakrętkę są takie same europa=usa ,jedyne co mi nie pasuje i się różni to grubość wałka między przegubami.Tak sobie wykminiłem,że ta grubsza jest od mocniejszej wersjii silnikowej i tylko tym się różni.Czy sie myle?.Niech ktoś bardziej doświadczony powie co i jak.Czy moge założyć jedna taka,jedna grubszą,czy to nie wpłynie na jakość jazdy i prace napędu???
manifest6
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 5 sty 2016, o 19:57
Model Lexusa: gs300 mk2
Skąd:: Podlasie
Kontakt:

Re: Półoś prawa,a lewa gs300 mk2

Post autor: manifest6 »

Wymieniałem u siebie. Z tego co pamietam lewa-prawa nie pasują do siebie.
Awatar użytkownika
BANZAJ
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2016, o 22:09
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Stanisławice
Kontakt:

Re: Półoś prawa,a lewa gs300 mk2

Post autor: BANZAJ »

Sprawdziłem lewa jest krótsza o ok.4,5 cm od prawej.Ale czy jedna może mieć grubszy wałek.Nieznacznie.
manifest6 pisze:Wymieniałem u siebie. Z tego co pamietam lewa-prawa nie pasują do siebie.
Możesz powiedzieć czy poza długością czymś się jeszcze różniły?
manifest6
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 5 sty 2016, o 19:57
Model Lexusa: gs300 mk2
Skąd:: Podlasie
Kontakt:

Re: Półoś prawa,a lewa gs300 mk2

Post autor: manifest6 »

Sam mam auto z USA . A brałem część od Rikiego pewnie wyciągnięte z wersji EU. Czy się różniły w grubości to nie wiem, mechanik montował. Własnie sprawdziłem i tak na oko wyglądają tak samo. Chyba,że różnica jest minimalna
Awatar użytkownika
BANZAJ
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2016, o 22:09
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Stanisławice
Kontakt:

Re: Półoś prawa,a lewa gs300 mk2

Post autor: BANZAJ »

Panowie półosie Lexus GS300 mk2 różnią się od siebie długością.Prawa jest dłuższa.Co do grubości minimalnie ta lewa była grubsza w moim przypadku..pozatym wszystko inne jest tak samo..pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości