cykanie w automacie is200

ODPOWIEDZ
qesta
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2017, o 16:20
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kąty Wr.
Kontakt:

cykanie w automacie is200

Post autor: qesta »

witam, Panowie tak jak w temacie, czy automat w is200 już tak ma, że słychać ale tylko na zewnątrz (nie w środku samochodu) takie jak by cykanie pod czas zmiany np. z D na R lub na odwrót? normalne to jest czy może pora na wymianę oleju?
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: cykanie w automacie is200

Post autor: tomcio105 »

qesta pisze:witam, Panowie tak jak w temacie, czy automat w is200 już tak ma, że słychać ale tylko na zewnątrz (nie w środku samochodu) takie jak by cykanie pod czas zmiany np. z D na R lub na odwrót? normalne to jest czy może pora na wymianę oleju?
Na pewno nie jest to normalne bo u mnie tego nie ma.. Nie wiem jaki może być tego powód, ale jeśli nie miałeś oleju wymienianego to zdecydowanie bym to zrobił i nie odwlekał..
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

cykanie w automacie is200

Post autor: muzz »

Cyka pewnie przy przełączaniu biegów i słychać tylko na zewnątrz. To jest raczej kwestia samego przełączania lewarka. Mam to w is i gs. O ile to jest to to IMO nie ma się czym przejmować.
qesta
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2017, o 16:20
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kąty Wr.
Kontakt:

Re: cykanie w automacie is200

Post autor: qesta »

muzz pisze:Cyka pewnie przy przełączaniu biegów i słychać tylko na zewnątrz. To jest raczej kwestia samego przełączania lewarka. Mam to w is i gs. O ile to jest to to IMO nie ma się czym przejmować.
dokładnie tak jak mówisz, tylko dziwne, że kolega wyżej tego nie ma
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: cykanie w automacie is200

Post autor: tomcio105 »

qesta pisze:
muzz pisze:Cyka pewnie przy przełączaniu biegów i słychać tylko na zewnątrz. To jest raczej kwestia samego przełączania lewarka. Mam to w is i gs. O ile to jest to to IMO nie ma się czym przejmować.
dokładnie tak jak mówisz, tylko dziwne, że kolega wyżej tego nie ma
Dobra, sorki, źle to zrozumiałem.. Dźwięk przełączenia to mam na pewno, ale czy to jest cykanie to wątpię.. Normalny dźwięk zmiany biegu i tyle :)
andrzej44
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 25 lis 2017, o 22:17
Model Lexusa: is200
Skąd:: Oleszyce
Kontakt:

Re: cykanie w automacie is200

Post autor: andrzej44 »

Witam.W moim Lexie przy włączaniu D lub R pojawia się "przysiadanie tyłu" , czy w waszych is-ach też występuje coś takiego.Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: cykanie w automacie is200

Post autor: tomcio105 »

Jest to normalne bo przecież trzymasz hamulec, a dajesz mu bieg do jazdy do przodu/tyłu :) Więc musi być lekki ruch..
e_mil
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 11 cze 2016, o 20:39
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: cykanie w automacie is200

Post autor: e_mil »

Potwierdzam, to przysiadanie też mam. Tak samo w środku, gdy wciskasz hamulec, a masz go na P to jest takie cyknięcie ciche - to blokada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości