Kluczyk Garage

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
loudner83
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Swarzedz
Kontakt:

Kluczyk Garage

Post autor: loudner83 »

Witam.
Czy polecicie ten warsztat do modyfikacji czy nie?
może macie jakiś numer telefonu żeby sie z nimi skontaktować bo przez FB czekam od poniedziałku za odpowiedzią może maja urlop
Było
Lexus LS400
Lexus SC400 by Maxkow
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kluczyk Garage

Post autor: Dawid0ss »

loudner83 pisze:Witam.
Czy polecicie ten warsztat do modyfikacji czy nie?
może macie jakiś numer telefonu żeby sie z nimi skontaktować bo przez FB czekam od poniedziałku za odpowiedzią może maja urlop
Zdecydowanie polecam !
Napisz mail i czekaj. Chłopaki mają naprawdę sporo robo.
info@kluczykgarage.pl
Pzdr
loudner83
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Swarzedz
Kontakt:

Re: Kluczyk Garage

Post autor: loudner83 »

i takiej odp oczekiwałem. Będę czekał na odp od nich.
Było
Lexus LS400
Lexus SC400 by Maxkow
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kluczyk Garage

Post autor: Dawid0ss »

loudner83 pisze:i takiej odp oczekiwałem. Będę czekał na odp od nich.
Zajrzyj na ich stronkę i przejrzyj projekty
http://www.kluczykgarage.pl/
Chłopaki naprawdę mają rozmach
Pzdr
loudner83
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Swarzedz
Kontakt:

Re: Kluczyk Garage

Post autor: loudner83 »

Projekty super . Widać że Japonia to ich konik. Będę robił u nich na 1000% tylko muszą się do mnie odezwać. Nie masz jakiego kontaktu telefonicznego do nich. Bo chciałbym zaklepać najbliższy termin
Było
Lexus LS400
Lexus SC400 by Maxkow
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kluczyk Garage

Post autor: Dawid0ss »

loudner83 pisze:Projekty super . Widać że Japonia to ich konik. Będę robił u nich na 1000% tylko muszą się do mnie odezwać. Nie masz jakiego kontaktu telefonicznego do nich. Bo chciałbym zaklepać najbliższy termin
Tel był na stronie, ale widzę, że zdjęli. Tomkowi bateria w tel padała po godzinie, bo non dzwonili. Nawet jak chciał sam gdzieś zadzwonić, to miał problem i nie mógł, bo non stop dzwonili :laugh1: Powinien uruchomić jakąś infolinię swoją drogą ;-) Pzdr
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Kluczyk Garage

Post autor: ledziu »

Dawid0ss dam Ci dobrą radę nie polecaj tak wszystkiego w 100% bo różnie to bywa...
Moduje ponad 10lat mam do czynienia z różnymi warsztatami od typowego składania wydumek aż po ludzi którzy robią profi rajdówki i nie odważyłbym się na takie stwierdzenia...

loudner83 moja rada jest taka ochłoń... :ok: bo przy tunach zazwyczaj droga jest w jedną stronę dla Twojej kaski oczywiście co nie koniecznie oznacza efekty... a wszystko skłania się do zasady "my radzimy Ty płacisz" :biggrin2:
I żeby Cię uświadomić gdyby doradcy internetowi zwrócili mi kasę która straciłem na ich internetowej wiedzy to spokojnie kupiłbym teraz is-fa a za resztę przez rok bym go upalał.

p.s.

Z tego co się orientuje były też nawet tu na forum osoby mniej zadowolone z modów... w/w firmy.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kluczyk Garage

Post autor: Dawid0ss »

ledziu pisze:Dawid0ss dam Ci dobrą radę nie polecaj tak wszystkiego w 100% bo różnie to bywa...
Moduje ponad 10lat mam do czynienia z różnymi warsztatami od typowego składania wydumek aż po ludzi którzy robią profi rajdówki i nie odważyłbym się na takie stwierdzenia...

loudner83 moja rada jest taka ochłoń... :ok: bo przy tunach zazwyczaj droga jest w jedną stronę dla Twojej kaski oczywiście co nie koniecznie oznacza efekty... a wszystko skłania się do zasady "my radzimy Ty płacisz" :biggrin2:
I żeby Cię uświadomić gdyby doradcy internetowi zwrócili mi kasę która straciłem na ich internetowej wiedzy to spokojnie kupiłbym teraz is-fa a za resztę przez rok bym go upalał.

p.s.

Z tego co się orientuje były też nawet tu na forum osoby mniej zadowolone z modów... w/w firmy.
Zią, było pytanie o Kluczyk Garage, więc powiedziałem, jak to wygląda z mojej strony. Do ich działań i pracy nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
A aspekt finansowy wszelakich modyfikacji w naszych autach to już zupełnie inne story, na oddzielną dyskusję.
Pzdr
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: Kluczyk Garage

Post autor: michalllw »

Może mają ,,opanowane'' IS200T i tyle ale mam wrażenie że to bajkopisarz troszkę i niepoważny człowiek, zanim zdecydowałem się na uturbienie mojego IS300 AUTOMAT pytałem o szczegóły i słyszałem że w USA to, tamto, siamto... W tym czasie miałem okazje kupić fajne GS430 MK3 i miałem duży dylemat bo zawsze mi się ta fura podobała ale ale chciałem coś extra przyśpieszającego i...
Straciłem w ciul kasy na poprawki, jakieś 50% tego ci miało być a na końcu okazało się że AUTOMAT się nie nadaje więc zrób szczegółowy wywiad bo chytry dwa razy traci, raz przerabiałem swapa u znajomego który wyszedł mnie tyle co w PROFI firmie a drugi raz u kluczyka bajeranta który wszystko robi na trylion koni po taniości ( Kolektor super wyspawany, brawo dla brata i tyle) Nie chcę robić tu gównoburzy bo jak myślę o tym i spotkam tego Pana to aż o siebie się boję ale poczytaj sobie temat mojego IS300 złotego :pala:
IS200 może i tak ale wystrojenie 2jz vvt-i na DET3, dobranie komponentów kosztowało mnie w chooooooj kasy i nerwów

A teraz śmigam GS mk3 tylko biedniejszy o kilkanaście tysi więc lepiej nie szukać po taniości tylko oddać do poważnej firmy

Przykład:
kulczyk dał dupy, skasował sianko po czym nie odbierał telefonów jak usłyszał że coś nie tak
Mirek z ECUPROJECT a obecnie Vagtune próbował to ogarnąć ale po jakimś czasie wyszło że dalej coś nie tak i .... poprosił mnie o nr konta żeby oddać sianko. Poleciłem tą firmę nie raz za podejście i każdy jest hapy, mam nadzieję że za jakiś czas zrobię tam wydech
Artur ( Kisiel) z byłego ProjectXs wystroił mi to jak należy po wymienieniu paru pierdół, wszystko grało po czym było coś nie tak i co? Przyjechał do mnie 300km stwierdzić że jakaś trytka spadłą po kluczyku

To są poważne firmy więc nie popełnij mojego błędu bo to troszkę kosztuje i nie wychodzi taniej robiąc u pseudomagoków
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
loudner83
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 7 lut 2015, o 17:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Swarzedz
Kontakt:

Re: Kluczyk Garage

Post autor: loudner83 »

michalllw pisze:Może mają ,,opanowane'' IS200T i tyle ale mam wrażenie że to bajkopisarz troszkę i niepoważny człowiek, zanim zdecydowałem się na uturbienie mojego IS300 AUTOMAT pytałem o szczegóły i słyszałem że w USA to, tamto, siamto... W tym czasie miałem okazje kupić fajne GS430 MK3 i miałem duży dylemat bo zawsze mi się ta fura podobała ale ale chciałem coś extra przyśpieszającego i...
Straciłem w ciul kasy na poprawki, jakieś 50% tego ci miało być a na końcu okazało się że AUTOMAT się nie nadaje więc zrób szczegółowy wywiad bo chytry dwa razy traci, raz przerabiałem swapa u znajomego który wyszedł mnie tyle co w PROFI firmie a drugi raz u kluczyka bajeranta który wszystko robi na trylion koni po taniości ( Kolektor super wyspawany, brawo dla brata i tyle) Nie chcę robić tu gównoburzy bo jak myślę o tym i spotkam tego Pana to aż o siebie się boję ale poczytaj sobie temat mojego IS300 złotego :pala:
IS200 może i tak ale wystrojenie 2jz vvt-i na DET3, dobranie komponentów kosztowało mnie w chooooooj kasy i nerwów

A teraz śmigam GS mk3 tylko biedniejszy o kilkanaście tysi więc lepiej nie szukać po taniości tylko oddać do poważnej firmy

Przykład:
kulczyk dał dupy, skasował sianko po czym nie odbierał telefonów jak usłyszał że coś nie tak
Mirek z ECUPROJECT a obecnie Vagtune próbował to ogarnąć ale po jakimś czasie wyszło że dalej coś nie tak i .... poprosił mnie o nr konta żeby oddać sianko. Poleciłem tą firmę nie raz za podejście i każdy jest hapy, mam nadzieję że za jakiś czas zrobię tam wydech
Artur ( Kisiel) z byłego ProjectXs wystroił mi to jak należy po wymienieniu paru pierdół, wszystko grało po czym było coś nie tak i co? Przyjechał do mnie 300km stwierdzić że jakaś trytka spadłą po kluczyku

To są poważne firmy więc nie popełnij mojego błędu bo to troszkę kosztuje i nie wychodzi taniej robiąc u pseudomagoków
To gdzie uważasz żeby to najlepiej dac do zrobienia?
Było
Lexus LS400
Lexus SC400 by Maxkow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości