Warsztat okolice Torunia/iławy.

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Darokimaro
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2017, o 15:11
Model Lexusa: Is 220d
Skąd:: Kortrijk
Kontakt:

Warsztat okolice Torunia/iławy.

Post autor: Darokimaro »

Witam
Poszukuje jakiegos dobrego warsztatu,w okolicach Olsztyna/iławy.Chodzi o kompletny przeglad,a do tego mam problem ze skrzynią biegów oraz z silniikiem,traci czasem moc oraz strasznie przerywa.Is 220d.(bardzo proszę o naprawde jakieś sprawdzone warsztaty)Pozdrawiam
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Warsztat okolice Torunia/iławy.

Post autor: Miłosz »

Oj Panie ciężko z warsztatami jeśli chodzi o wiedzę i rzetelność... Albo sam zaczniesz szukać dziury w całym, albo popłyniesz z kasą a ktoś się będzie uczył na Twoim aucie. Wiem bo przerabiałem temat ;)
Jeśli chodzi o nasze mazurskie okolice to nie dałbym im oleju zmienić. Ja co prawda robię lexa swojego jak jestem w Kętrzynie, ale zostawiam go dla kumpla którego znam od dzieciaka i na roboty typu oleje filtry jakies pierdoły w zawiasie. To co mogę i umiem robię sam...
Proponuje zacząć od zakupu interfejsu do diagnostyki , podeślę Ci techdoca i będziesz szukał po live data co się wysypało.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Darokimaro
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2017, o 15:11
Model Lexusa: Is 220d
Skąd:: Kortrijk
Kontakt:

Re: Warsztat okolice Torunia/iławy.

Post autor: Darokimaro »

W olsztynie slyszalem jest jakas firma ktora zajmuje sie naprawa i regeneracja skrzyni biegow,moze ktos kojarzy?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości