[IS300] Kolor farby do wnętrza, bagażnika itp

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

[IS300] Kolor farby do wnętrza, bagażnika itp

Post autor: gmiter »

Witam,

Mam kolor 1C0 - planuje niedługo robić usunięcie jakichkolwiek ognisk korozji - z powodu że mam butlę LPG w kole mam na brzegach w 4 miejscach 2-3cm ogniska korozji przez zdarty od butli lakier. Jaki kolor farby do wnętrza nalezy użyć aby była bliska oyginałowi? Bagaznik, komora silnika i wnętrze były malowane chyba innym kolorem niż zewnętrzna powłoka.
Awatar użytkownika
Kuki
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 12 sie 2014, o 17:55
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: [IS300] Kolor farby do wnętrza, bagażnika itp

Post autor: Kuki »

gmiter pisze:Witam,

Mam kolor 1C0 - planuje niedługo robić usunięcie jakichkolwiek ognisk korozji - z powodu że mam butlę LPG w kole mam na brzegach w 4 miejscach 2-3cm ogniska korozji przez zdarty od butli lakier. Jaki kolor farby do wnętrza nalezy użyć aby była bliska oyginałowi? Bagaznik, komora silnika i wnętrze były malowane chyba innym kolorem niż zewnętrzna powłoka.
Cała buda jest pokryta powłoką galwaniczną - antykorozyją, dlatego wnętrze nie było lakierowane i ma specyficzny kolor. Raczej nie znajdziesz takiej farby pod kolor. Komora silnika malowana pod kolor nadwozia.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [IS300] Kolor farby do wnętrza, bagażnika itp

Post autor: gmiter »

Nie zgodze sie z tym że komora silnika ma kolor nadwozia - już kilka ISów oglądałem i w każdym znich kolor jest bez połysku i nie ma wyglądu metalicznego. Wygląda jakby był to akryl w kolorze podobnym do nadwozia.
Awatar użytkownika
Kuki
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 12 sie 2014, o 17:55
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: [IS300] Kolor farby do wnętrza, bagażnika itp

Post autor: Kuki »

gmiter pisze:Nie zgodze sie z tym że komora silnika ma kolor nadwozia - już kilka ISów oglądałem i w każdym znich kolor jest bez połysku i nie ma wyglądu metalicznego. Wygląda jakby był to akryl w kolorze podobnym do nadwozia.
Tak, napewno malują komore innym lakierem :biggrin2: Zobacz sobie wewnetrzna częsc klapy bagaznika tez jest tak niedokładnie pomalowana klarem.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [IS300] Kolor farby do wnętrza, bagażnika itp

Post autor: gmiter »

Czyli po prostu malują słabiej klarem i dlatego różnica? W sumie po tych 15 latach to faktycznie może sie inaczej starzeć utleniać itp itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości