usunięcie zabrudzenia, nieprzyjemnego zapachu

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
medwood
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 1 gru 2015, o 17:40
Model Lexusa: is 300 > gs 430
Skąd:: RLU
Kontakt:

usunięcie zabrudzenia, nieprzyjemnego zapachu

Post autor: medwood »

Witajcie,
nie wiem czy w odpowiednim dziale ,jeżeli nie proszę o przeniesienie :).
Wczoraj wiozłem młodszego kuzyna do lekarza na tylnej kanapie , miał problemy żołądkowe ... tak jakoś wyszło że nie dał rady i narobił na tył :/ :D jakoś udało się usunąć brud ,korzystając z vanisha ,ale smród nadal został ... macie jakieś ciekawe rozwiązania żeby usunąć nieprzyjemny zapach z tapicerki ?
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: usunięcie zabrudzenia, nieprzyjemnego zapachu

Post autor: blue »

Porządne ozonowanie.
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: usunięcie zabrudzenia, nieprzyjemnego zapachu

Post autor: Keepmovin »

Albo normalne pranie tapicerki ekstraktorem (odkurzaczem pioracym). Chemia z np. Karchera zazwyczaj oprocz prania, tez ma wlasciwosci bakteriobojcze, przez co zabija tez zapachy
medwood
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 1 gru 2015, o 17:40
Model Lexusa: is 300 > gs 430
Skąd:: RLU
Kontakt:

Re: usunięcie zabrudzenia, nieprzyjemnego zapachu

Post autor: medwood »

A może ktoś z Was używał sody lub wody z octem? wczoraj nie miałem jak a dziś na na złość pada ;/
Awatar użytkownika
sledziona69
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 21 lut 2015, o 15:53
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: usunięcie zabrudzenia, nieprzyjemnego zapachu

Post autor: sledziona69 »

Wywal to zło i spal :D (kanape nie kuzyna) :D a tak naprawdę to troche ciężko może być, bo raczej zawartość kuzyna była dość płynna żeby przeleciec przez gacie i spodnie, wiec przeleciała tez przez tapicerkę i siedzi sobie w gąbce :D Wydaje mi sie że bez wyjęcia i porządnego prania kanapy nic z tego nie będzie.
One Fifty
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 26 gru 2016, o 19:46
Model Lexusa: Jeszcze żaden
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

usunięcie zabrudzenia, nieprzyjemnego zapachu

Post autor: One Fifty »

Kiepsko. Jeżeli popuścił górą, to może być ciężko to usunąć. Mój młodszy syn pocisnął mi kiedyś w trakcie lądowania do torby na słuchawki i 4 krotne pranie nic nie dało. Musiałem ją wyrzucić i kupić nową. W sumie małe straty, samolot był pożyczony i nie chcę wiedzieć, co by się działo, gdyby oberwała wykładzina i fotel.
Z dolną nieszczelnością nie miałem jeszcze doświadczenia ale może jakieś forum dla świeżo upieczonych rodziców coś podpowie? W końcu u dzieci takie przypadki to nie rzadkość. ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości