Kickster lexus is

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Kickster lexus is

Post autor: Miłosz »

https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
banan1984
Lex Driver
Posty: 469
Rejestracja: 3 paź 2013, o 11:52
Model Lexusa: 3S-GE
Skąd:: Dublin
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Kickster lexus is

Post autor: banan1984 »

Mialem maly zaszczyt przyczynic sie do powstania odcinka na temat altezzy i innych drobnych informacji, swietne uczucie :D
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Kickster lexus is

Post autor: Miłosz »

Fajnie wyszło ;) Wiedziałem że będzie pojazd na diesla i się nie rozczarowałem :D Dobrze że mój z serią nie ma już nic wspólnego.
Jedyne co na minus to że chłopak sam się gubi w tym co mówi, ostatnio jeździł luksusowym bmw z dieslem i było ok. Tu natomiast diesel i lexus mu nie podchodzi bo prestiż, ale dalej nie przeszkadza mu np jakieś bmw z dużym silnikiem i lpg. To na tyle z minusów ;)
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Kickster lexus is

Post autor: dzida »

Mi się podobała piosenka :D
Awatar użytkownika
banan1984
Lex Driver
Posty: 469
Rejestracja: 3 paź 2013, o 11:52
Model Lexusa: 3S-GE
Skąd:: Dublin
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Kickster lexus is

Post autor: banan1984 »

Wiesz ciezko zeby chlop znal sie na kazdym aucie i silniku produkowanym w danych latach ich zalety i wady itp. W odcinku o XE10 wspomnial o h zaciskach oraz krzywych w zwiazku z tym tarczach, ja nie mialem nic takiego u siebie a mialem 17 letnia serie. Tez nic nie wspolnial o LSD co jest bardzo wazne. I tak wszystko wyszlo bardzo dobrze :ok:
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Kickster lexus is

Post autor: Miłosz »

Nie o to mi chodzilo , bo odcinek fajny ;) Jedynie o brak konsekwencji przy tym co mówi.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Scoob
Lex user
Posty: 171
Rejestracja: 24 cze 2014, o 00:32
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Elbląg
Kontakt:

Kickster lexus is

Post autor: Scoob »

Co do odcinka to szacunek dla forumowego kolegi - Andrzeja. Jego czarny IS przewinął się w odcinku kilka razy.
Odcinek jak każdy, błędów jak zwykle tyle, że nawet nie spamiętałem wszyskich, ale i tak gościa oglądam z powodów czysto rozrywkowych, niektóre powiedzenia i porównania ma całkiem trafne :)
Mnie u niego często irytuje jednak to, że wypowiada się krytycznie o autach, w których chyba nawet nie miał okazji siedzieć, a sama opinia jest powieleniem tego co ktoś kiedyś napisał w internecie czy sam sobie wymyślił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: Kickster lexus is

Post autor: andrew »

Faktycznie mój IS pojawił się kilka razy, ale wyszło to troche z przypadku. Kickster zainteresował się moim Lexem na Auto Moto Arenie i tak od słowa do słowa wyszło, że rozstawił sprzęt i troche ponagrywał. Proponowałem mu zebranie najgrubszych IS z naszego forum w jednym miejscu i nagranie czegoś na prawde fajnego, ale jakoś temat umarł. Ale mimo wszystko odcinek fajny i jak na niego to bardzo mało hejtu :D
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kickster lexus is

Post autor: adamsky73 »

Przecież to kanał rozrywkowy dla gimbazy, więc czepianie się szczegółów jest bezsensowne. Generalnie taki odcinek bez hejtu nie będzie się cieszył dużą popularnością bo nie ma czego oglądać :laugh1:
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: Kickster lexus is

Post autor: luki90 »

Nie rozumiem pojazdu na sportcrossy, moze nie jestem obiektywny ale moim skoromnym zdaniem przesadzil po kicksterowemu w ch$# ;)
Andrzej ten czarnuch jest kozacki :puchar:
www.facebook.com/kolorowakoszulka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości