Gdzie w Rzeszowie - dobry gaziarz

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rafael
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2016, o 21:23
Model Lexusa: IS 300 SC
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Gdzie w Rzeszowie - dobry gaziarz

Post autor: rafael »

Witam kolegów, poszukuje namiarów na łepskiego gaziarza z okolic Rzeszowa / podkarpacia. Potrzebuje wepchnąć do 2JZ w sport crossie: Staga 300/ew. Lpg Tech, wtryski Hana lub Barracudy, reduktor KME Gold i dobrze spasowaną butle na fi 8. Proszę o info do kogo udać się z takim życzeniem, i jaka będzie rozsądna cena za ten zestaw. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kiwi
Lex user
Posty: 97
Rejestracja: 9 cze 2015, o 20:53
Model Lexusa: GS300; GS430
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Gdzie w Rzeszowie - dobry gaziarz

Post autor: Kiwi »

Ja proponuję Pana Tadeusza Czerkis z ul Malownicza 51. Ja zakladalem tam (ale nie w LEXUS) i kilku znajomych w swoich autach i wszyscy zadowoleni. Jest niby serwsem rekomendowanym przez staga. Mozna się z gościem dogadać co byś chciał montować.. Pozdrawiam Kiwi
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KrzysztofB
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 19 maja 2016, o 13:24
Model Lexusa: LS430 Lift
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Gdzie w Rzeszowie - dobry gaziarz

Post autor: KrzysztofB »

Ja w Rzeszowie robiłem LSa 430, u Marcina Szarego. Wszyscy polecali łącznie z Taksówkarzami więc zaufałem, zrobiłem na gazie jakieś 6 tys. km i jak narazie działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
rafael
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2016, o 21:23
Model Lexusa: IS 300 SC
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Gdzie w Rzeszowie - dobry gaziarz

Post autor: rafael »

Dzięki Panowie, rozeznam temat pod wskazanymi adresami.
Awatar użytkownika
rafael
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2016, o 21:23
Model Lexusa: IS 300 SC
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Gdzie w Rzeszowie - dobry gaziarz

Post autor: rafael »

A więc po rozmowie z w/w Panami, zdecydowałem się na założenie gazu u Pana "frodo" z multiserwisu w Nawiskach. Wyczytałem o nim na forum lpg, a po pierwszej rozmowie nie miałem wątpliwości, że gość wie co robi. Niestety co do Pana Czerkisa, to może i zakłada on instalacje ale po rozmowie typu "będzie pan zadowolony" to nawet cinquecento bym mu nie dał. Pan Szary znacznie bardziej kompetentny, jednak nie miał doświadczenia z 2JZ, a tu jest mało miejsca i trzeba instalke właściwie ulokować - nie chciałem żeby uczył się na moim przypadku. W związku z tym wybór padła na multiserwis. Nie jest tam tanio :( bo za barracudy, LPG TECH-a oraz modyfikowany przez nich reduktor AC r01 z butlą ok 60 l na fi 8 uzgodniłem 4 k. Do tego dostaje samochód zastępczy na 3 dni (tyle zajmie montaż i ustawienie) oraz darmowe sprawdzenie parametrów silnika przed robotą.
Więcej info jak już zrobią gaz, ale to za ... już 1,5 miesiąca (tyle trzeba czekać na swoją kolejkę).
Awatar użytkownika
rafael
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2016, o 21:23
Model Lexusa: IS 300 SC
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Gdzie w Rzeszowie - dobry gaziarz

Post autor: rafael »

Może jeszcze kogoś temat zainteresuje, po 5 miesiącach użytkowania instalacji z Multiserwisu jestem z roboty zadowolony.
Wrzucam przykładową fotkę, mało na niej widać bo wszystko dość dobrze jest pochowane,
https://zapodaj.net/839409570888a.jpg.html
Trochę cyfr: do butli 60 wchodzi 53 litry gazu, spalane w cyklu mieszanym (2x 25 km do pracy) 12,5 l /100, autostrada tempomat na 160 km/h - 15 l / 100.
Drobnostki: reduktor przed założeniem był modyfikowany, ale przy wyprzedzaniu od 180 km/h traci termikę - przy kolejnym przeglądzie dołożą dodatkowe płytki grzewcze i przy obciążeniu do Vmax ma być OK.
piktogram
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 12 paź 2015, o 06:30
Model Lexusa: Lexus IS 220d
Skąd:: Warszawa

Re: Gdzie w Rzeszowie - dobry gaziarz

Post autor: piktogram »

KrzysztofB pisze:Ja w Rzeszowie robiłem LSa 430, u Marcina Szarego. Wszyscy polecali łącznie z Taksówkarzami więc zaufałem, zrobiłem na gazie jakieś 6 tys. km i jak narazie działa bez zarzutu.
A jaka instalacja?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości