Szukam warsztatu w Lublinie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
fox321
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2010, o 13:59
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: fox321 »

Witam,
Rozglądam się za dobrym warsztatem, gdzie można byłoby serwisować IS200, chodzi o wymianę rozrządu. Do tej pory serwisowałem go w W-wie Osiedle 2 oraz w ASO Toyoty w Lublinie ale z racji wysokich cen muszę znaleźć coś tańszego najlepiej gdzieś w Lublinie lub okolicach. Rozważam także opcję wymiany rozrządu w Toyocie (krzyknęli 1000 za samą robociznę). Znacie może może jakich solidny warsztat, gdzie można by było to zrobić, czy w ostateczności oddać do ASO Toyoty ?
Pozdrawiam
daadoo
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 30 lis 2010, o 00:29
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: daadoo »

Hej. Planuje wymiane rozrzadu prawdopodobnie na grudzien i mam zamiar zrobic to w krakowskim serwisie. Powód? Koszt 1310 zł i świety spokoj w cenie. Do tej pory dzwonilem do nich kilka razy z innymi jeszcze pytaniami, glownie natury technicznej i przyznam ze tak fachowego i milego kontaktu nie spotyka sie na codzien. Dla porownania w wawie krzykneli mi za to samo 2800 a w lublinie 'fachowiec' wciskal mi ze mam lancuszek zamiast paska. Dodam ze do lubl. mam 90km a do Krakowa tyle co Ty. Pzdr.
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: prosperopro »

ktore roczniki ? jesli mniej 2006> w dol to polecam RK niedzialka na warszawskich dobrze robia i solidnie dosc tanio ale jesli macie 2005 to jadac do toyoty niebeda sie chcieli podjac bo poprostu mowia ze nie chca ingerowac w gwarancje :) mi w Toyoocie nie chcieli sie czepic naprawy kolumny kierowniczej w LS nadal szukam mechanika bo moja przypadlosc jest strasznie wkurzajaca.... Znacie jakiegos dobrego elektryka w lublinie ?
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
MARIO11
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 3 kwie 2011, o 22:00
Model Lexusa: brak
Skąd:: Lbn
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: MARIO11 »

I jak robiliście już te rozrządy ?
Polecacie jakiś warsztat.
Awatar użytkownika
HOYNA
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2011, o 22:17
Model Lexusa: LS400 UCF10
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: HOYNA »

Ja polecam TOYCAR. Serwis powstał na podwalinach serwisu TOYOTY, który był na Kraśnickich.

TOYCAR
Stasin 104
21-030 Motycz k. Lublina (przy wylocie na Kraśnik za wiaduktem w Motyczu)

tel. (081) 503-05-03
tel. (081) 526-19-99

http://www.celicateam.vel.pl/konta/toycar/html/
Obrazek
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: janasek »

W jakim samochodzie wymiana amorów tył - 40 zł? Za niektóre pozycje wołają super niskie ceny...

Pozdro
Luxusem jadę... :)
fox321
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2010, o 13:59
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: fox321 »

Rozrząd zrobiłem w ASO Toyoty w Kalinówce, łącznie wyniosło mnie to 1700 z niewielkim hakiem, poza wymianą rozrządu wymienione były paski klinowe oraz płyn chłodzący poprzedni był na (-25 C).
carfun

Re: Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: carfun »

daadoo pisze:Hej. Planuje wymiane rozrzadu prawdopodobnie na grudzien i mam zamiar zrobic to w krakowskim serwisie. Powód? Koszt 1310 zł i świety spokoj w cenie. Do tej pory dzwonilem do nich kilka razy z innymi jeszcze pytaniami, glownie natury technicznej i przyznam ze tak fachowego i milego kontaktu nie spotyka sie na codzien. Dla porownania w wawie krzykneli mi za to samo 2800 a w lublinie 'fachowiec' wciskal mi ze mam lancuszek zamiast paska. Dodam ze do lubl. mam 90km a do Krakowa tyle co Ty. Pzdr.
Możesz dać namiar na to ASO - mam kilka putań do kogoś w temacie a i przypadkiem w Krakowie będę na dniach więc mógłbym podlecieć.
Z góry dziękuję.
daadoo
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 30 lis 2010, o 00:29
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: daadoo »

Wymianę (w zasadzie wymiany, bo olej w skrzyni także) zrobiłem w maju. Kraków, Aleja Pokoju, resztę znajdziesz w necie. Wszystko załatwiałem z Panem Łukaszem, którego polecam. Rozrząd wymieniłem bez pompy (stwierdzili, ze nie ma sensu bo moja jest igła - w tej chwili mam przebieg 70tys) i zapłaciłem za to niewiele ponad 1300zl + 230 skrzynia. Zachęcam do skorzystania z tego serwisu. Nie wiem jak jest w innych tej marki, ale po wizycie w tym Krakowskim jestem przekonany, że będę do nich wracał bez najmniejszego zawahania. Pełen profesjonalizm, do tego w przyjemnej atmosferze.
carfun

Re: Szukam warsztatu w Lublinie

Post autor: carfun »

daadoo pisze:Wymianę (w zasadzie wymiany, bo olej w skrzyni także) zrobiłem w maju. Kraków, Aleja Pokoju, resztę znajdziesz w necie. Wszystko załatwiałem z Panem Łukaszem, którego polecam. Rozrząd wymieniłem bez pompy (stwierdzili, ze nie ma sensu bo moja jest igła - w tej chwili mam przebieg 70tys) i zapłaciłem za to niewiele ponad 1300zl + 230 skrzynia. Zachęcam do skorzystania z tego serwisu. Nie wiem jak jest w innych tej marki, ale po wizycie w tym Krakowskim jestem przekonany, że będę do nich wracał bez najmniejszego zawahania. Pełen profesjonalizm, do tego w przyjemnej atmosferze.
:dance3: Sugerujesz, że mam wejśc i zapytać - który to jest Łukasz. :crazy: Jest to to ktoś z serwisu? Jakaś znajoma postać ? Czy Pan z przypadku?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości