Światełko w drzwiach

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
jeyjey96
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2015, o 19:15
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Światełko w drzwiach

Post autor: jeyjey96 »

Mam problem, ponieważ nie świecą mi po otwarciu drzwi lampeczki te w drzwiach, bezpieczniki są okej, bo czujnik otwarcia drzwi normalnie działa i światło wewnętrzne na podsufitce się świeci. Na tych kablach co idą do tych lampek sprawdzałem i nie ma tam wcale napięcia.
Gdzie szukać przyczyny?
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Światełko w drzwiach

Post autor: endrju1 »

Otworzyć serwis manual (np taki: http://lexus.solar3.eu/)
sprawdzać czy zgodnie z manualem jest napięcie na kostkach od drzwi w skrzynce z bezpiecznikami (przy nogach), jak nie ma, to sprawdzamy czy jest napięcie na odpowiednich bezpiecznikach itd.
utrat
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 15 gru 2015, o 22:48
Model Lexusa: gs300 MK2
Skąd:: czestochowa
Kontakt:

Re: Światełko w drzwiach

Post autor: utrat »

Ja niestety nie pomogę, bo mam podobny problem z tym że u mnie nie działa nic jak się otwiera drzwi. Lampka na suficie, ta w drzwiach na dole, nic nie reaguje. BTW co dokładnie odpowiada za zapalenie światełek w aucie po otwarciu drzwi? Jest jakaś czujka w zamku ?
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Światełko w drzwiach

Post autor: endrju1 »

A może po prostu czujnik zamknięcia? (w is jest w słupku minimalnie poniżej rygla).
utrat
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 15 gru 2015, o 22:48
Model Lexusa: gs300 MK2
Skąd:: czestochowa
Kontakt:

Re: Światełko w drzwiach

Post autor: utrat »

Dziś to rozebrałem i wnioski są następujące. Jak odepnę światełko w drzwiach to świeci przy otwarciu ta na środku koło Lusterka a jak podepnę ta na dole w drzwiach to zaczyna się żarówka delikatnie rzażyć a ta na środku przy lusterku przestaje świecić i nie reaguje na otwarcie Drzwi. O co kamon? Miał ktoś tak ? Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości