Wymiana silnika dmuchawy nawiewu GS300 mk3

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
w.r.
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2017, o 16:28
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Turek
Kontakt:

Wymiana silnika dmuchawy nawiewu GS300 mk3

Post autor: w.r. »

Witam
Ktoś wie czy silnik wentylatora nawiewu pasuje z GS300 mk2 do GS300 mk3. Mój pracuje głośniej niż cała reszta samochodu. Jak ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat wymiany czy demontażu tego silnika proszę o wsparcie.
Pozdrawiam
DziubekR6
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 maja 2015, o 20:21
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Bristol
Kontakt:

Re: Wymiana silnika dmuchawy nawiewu GS300 mk3

Post autor: DziubekR6 »

Witaj,

Mam do sprzedania nową dmuchawę do GS300 mk3 2008 jesli jestes zainteresowany. Kupiłem do swojego Lexusa w UK, bo tez mi dmuchawa zaczeła tarabanić, ale okazało się, ze dmuchawa do wersji UK ma te plastikowe łopatki wyprofilowane w odwrotną stronę niż reszta Europy :D Przez co dmuchawa nie dmuchała powietrza do środka auta, śmiechu warte, bo byłem pewien, że po prostu jest po innej stronie auta i to będzie jedyna różnica...

Tak czy siak, mam ja do sprzedania jesli jestes zainteresowany.

Pozdrawiam
w.r.
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2017, o 16:28
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Turek
Kontakt:

Re: Wymiana silnika dmuchawy nawiewu GS300 mk3

Post autor: w.r. »

No dawno mnie nie było. Dmuchawę wymieniłem na dodatek kupiłem taką jak opisujesz. Zamieniłem elektronikę i łopatki ze starej aby kręciło się we właściwą stronę i odpowiednio dmuchało.
Do wszystkich zainteresowanych.
Wymiana dmuchawy jest prosta. Dostęp po demontażu plastiku nad stopami pasażera. Trzy śruby i dmuchawa wyjęta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości