świeciąca kontrolka poduszki powietrznej gs 300 I gr

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

świeciąca kontrolka poduszki powietrznej gs 300 I gr

Post autor: passat1978 »

Witam mam mały problem, mianowicie podczas wymiany żarówek na diody na desce rozdzielczej włączyłem stacyjke :doh: i okazało sie ze kontrolka od poduszki powietrznej nie zgasła :szok: , próbowałem odpiąć zasilanie ale to nic nie dało, mój leszek to gs 300 z 94r :LEXUS: , czy jest jakiś sposób by samemu stasować ten błąd czy tylko serwis , może kroś wie jaki intrfejs trzeba kupić i jaki program załatwić aby zrobić to samemu. Kasowałem samemu błędy w wielu vw lub autach grupy vw i nie było z tym problemu. Z góry dzięki za podpowiedz Tomek
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: świeciąca kontrolka poduszki powietrznej gs 300 I gr

Post autor: BeeMiX »

Kiedyś też miałem ten problem :) Rozwiązanie masz tutaj: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=32905&hl=

Powinienes odłączać akumulator jak coś robisz w aucie, nie było by tego problemu :)
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: świeciąca kontrolka poduszki powietrznej gs 300 I gr

Post autor: passat1978 »

BeeMiX
Kolego teraz Ty masz u mnie dobrą Flaszke c2h6 oh przy najbliższej okazji :drink: , moze za pierwszym razem to nie wyszło ale za 2 lub 3 tak :puchar: ja w gs mam złoncze diagnostyczne przy silniku za zbiornikiem płynu do wspomagania i pod kierownicą na dole niedaleko podświetlenia nóg, a moze orientujesz sie czemu po ruszeniu lub gdy jest zimno lub po najechniu na dziure gdy jest zimni zapala mi sie off trc i za 2-5 s trc na żólto czyli nie mam kontroli trkcji lecz to jest tylko wtedy gdy jest zimno lub w powyższych przypadkach, jak jest ciepło to problemu nie ma?
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: świeciąca kontrolka poduszki powietrznej gs 300 I gr

Post autor: BeeMiX »

Olał bym. W mojego ojca GS Mk.I było to samo. Jedyne co mozesz zrobic to sprawdzic jak tam poziom plynu hamulcowego i czy nie jest brudny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości