[RX 350, 2007] Pneumatyczne zawieszenie i problem z hakiem

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Perszeron
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2017, o 09:18
Model Lexusa: RX II 350
Skąd:: Koszalin
Kontakt:

[RX 350, 2007] Pneumatyczne zawieszenie i problem z hakiem

Post autor: Perszeron »

Po zakupie Lexa oraz wizycie u człowieka zajmującego się montażem haków okazało się, że do mojego RX z pneumatycznym zawieszeniem hak można zamontować tylko w ASO i jest to koszt około 3000PLN, ponieważ podobno trzeba coś zmienić w oprogramowaniu sterującym zawieszeniem. I teraz pytanie do kolegów będących w temacie. Czy to prawda, a jeżeli tak, to może da się to zrobić u jakiegoś ogarniętego w tym temacie elektryka, bo 3 koła za hak w ASO to lekkie przegięcie.

Z drugiej strony na mój chłopski rozum nie bardzo rozumiem jak przyczepa, może wpływać na niepoprawne działanie algorytmów sterujących zawieszeniem? Przy dobrze wyważonej przyczepie siły działające na tylne zawieszenie są podobne, do tych które występują przy mocniej załadowanym bagażniku.
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [RX 350, 2007] Pneumatyczne zawieszenie i problem z haki

Post autor: bunny54 »

Popytaj jeszcze tu - http://www.car-mix.pl/ Ogarnięty serwis.
Rozmawiałem z kobitką z serwisu i mówiła że różnica występuje tylko i wyłącznie w innej konstrukcji belki mocującej hak do nadwozia jeśli chodzi o różnice w zawieszeniu,
ceny - od 700 zł do około 2000 zł + 130 netto montaż. Szukajcie a znajdziecie :)
krzysztof85
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2018, o 14:07
Model Lexusa: RC f
Skąd:: Słupsk
Kontakt:

Re: [RX 350, 2007] Pneumatyczne zawieszenie i problem z haki

Post autor: krzysztof85 »

A jaką wtyczkę zamontować do takiej przyczepy? Czy wystarczy wtyczka przyczepy 7 pin?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości