Warsztaty samoobsługowe - oceny, relacje, rekomendacje

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
rupert
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 25 lut 2016, o 12:06
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Warsztaty samoobsługowe - oceny, relacje, rekomendacje

Post autor: rupert »

Cześć,
Rozglądam się za warsztatem samoobsługowym w Warszawie. Nigdy nie korzystałem z takich usług i ciekaw jestem, czy na forum są osoby, które korzystały i mogą podzielić się informacjami oraz swoją opinią. Nie zauważyłem podobnego wątku na forum, więc pomyślałem, że może to być temat zbiorczy również dla ocen takich miejsc w innych częściach naszego kraju.

Jeśli chodzi o moje okolice w Warszawie, to znalazłem w internecie adresy ul. Katarynki 6, ul. Rakuszanki 17 i ul. Instalatorów 9. Chętnie zapoznałbym się z opiniami na temat tych miejsc.

Pozdrawiam,
r.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

I tu teraz maja wszyscy z Polski pisac? Moim zdaniem watek sie nie przyjmie. Za duzy balagan, i zaraz zaczna pojawiac sie odpowiedzi, ze najlepszy to u kumpla:) Pozdro.
rupert
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 25 lut 2016, o 12:06
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty samoobsługowe - oceny, relacje, rekomendacje

Post autor: rupert »

wywalamy od razu w odchłań, czy poczekamy, żeby sprawdzić, czy są jacyś forumowicze mający coś do napisania w temacie? :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Nie no niech bedzie...jasne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości