[IS 220d] Automatyczne światła

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
skutyborsuk
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 1 cze 2017, o 16:10
Model Lexusa: 220d
Skąd:: Jabłonna
Kontakt:

[IS 220d] Automatyczne światła

Post autor: skutyborsuk »

Witam, chciałbym dowiedzieć się czy da radę przerobić jakoś automatyczne włączanie świateł na prace ciągłą po włączeniu silnika. Męczy mnie trochę ciągłe przełączanie świateł po wejściu do samochodu. Tryb auto działa tylko po zmierzchu a chciałbym żeby działało zawsze po odpaleniu.
krissi
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2017, o 16:59
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS 220d] Automatyczne światła

Post autor: krissi »

Witam,
Podłączam się do pytania...Jestem świeżym użytkownikiem Lexusa IS 220d i nie ukrywam, że denerwujące jest to ciągłe włączanie i wyłączanie świateł...
Liczę na pomoc forumowiczów :)
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 220d] Automatyczne światła

Post autor: Dawid0ss »

skutyborsuk pisze:Męczy mnie trochę ciągłe przełączanie świateł po wejściu do samochodu.
O M G :crazy: Technologia nas naprawdę psuje :ok2:
Janczur
Lex user
Posty: 52
Rejestracja: 25 paź 2016, o 16:09
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Warm_Maz
Kontakt:

Re: [IS 220d] Automatyczne światła

Post autor: Janczur »

Zaklej czujnik zmierzchu i będę świecić .
skutyborsuk
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 1 cze 2017, o 16:10
Model Lexusa: 220d
Skąd:: Jabłonna
Kontakt:

Re: [IS 220d] Automatyczne światła

Post autor: skutyborsuk »

Janczur pisze:Zaklej czujnik zmierzchu i będę świecić .
I to mnie właśnie denerwuje w tym całym forum. Świetne odpowiedzi, zero inteligencji, w ogóle nie znasz się ale na szybko głupią odpowiedź walniesz. Ogólnie z tego forum dowiedziałem się tyle: "jedz do aso tam ci pomogą". Gdybym mial jeździć z każdą taka pierdola do aso to musiałbym być milionerem a to forum jest w takim razie bezużyteczne. Mam problem z tylnymi głośnikami, miałem problem ze światłami i jedyne kto mi pomógł to pierwszy lepszy Janusz, który nigdy wcześniej nie otwierał samochodu, ale napisz na forum to oczywiście każdy pomoże JEDZ DO ASO.... Żadnych schematów, żadnej pomocy tylko bezsensu odpowiedzi. Gratuluję
Janczur
Lex user
Posty: 52
Rejestracja: 25 paź 2016, o 16:09
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Warm_Maz
Kontakt:

Re: [IS 220d] Automatyczne światła

Post autor: Janczur »

Kolego chyba się troche zagotowałeś, dostałeś najprostrzy sposób na twoje pytanie, o schematy chyba nie prosiłeś? albo ja nie zauważyłem - sorry.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 220d] Automatyczne światła

Post autor: carsik »

skutyborsuk pisze:
Janczur pisze:Zaklej czujnik zmierzchu i będę świecić .
I to mnie właśnie denerwuje w tym całym forum. Świetne odpowiedzi, zero inteligencji, w ogóle nie znasz się ale na szybko głupią odpowiedź walniesz. Ogólnie z tego forum dowiedziałem się tyle: "jedz do aso tam ci pomogą". Gdybym mial jeździć z każdą taka pierdola do aso to musiałbym być milionerem a to forum jest w takim razie bezużyteczne. Mam problem z tylnymi głośnikami, miałem problem ze światłami i jedyne kto mi pomógł to pierwszy lepszy Janusz, który nigdy wcześniej nie otwierał samochodu, ale napisz na forum to oczywiście każdy pomoże JEDZ DO ASO.... Żadnych schematów, żadnej pomocy tylko bezsensu odpowiedzi. Gratuluję
potrzebujesz schematy? Proszę uprzejmie lexus-tech.eu . Wchodzisz i masz, bezpośrednio z najlepszego źródła.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości