Audio LS460 Prośba :)

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
harry22
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2015, o 22:29
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Bytom
Kontakt:

Audio LS460 Prośba :)

Post autor: harry22 »

Witam. Czy ktoś ze śląska posiada LS460 z systemem ML i miałby chwilkę żeby porównać jak gra. Mam wrażenie że nie grają u mnie wszystkie głośniki. Jak na 19 głośników nie gra rewelacyjnie. Pozdrawiam
harry22
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2015, o 22:29
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Bytom
Kontakt:

Re: Audio LS460 Prośba :)

Post autor: harry22 »

Ponawiam prośbę...
Awatar użytkownika
MateoM
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 5 sty 2016, o 10:49
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Audio LS460 Prośba :)

Post autor: MateoM »

Najprostsza sprawa, podłącz sobie telefon do audio i odpal na Youtubie speakers test, są różne - coś znajdziesz co i sprawdzisz mniej więcej co i jak. Ja wpisałem np. surround sound test. BTW ja mam GS450H też z "Markiem", w GS chyba jest trochę mniej głośników ale też nie jestem jakoś super z niego zadowolony, albo już się przyzwyczaiłem i chciałbym czegoś lepszego. Podobno też po paru latach można zrobić regenerację głośników, ale jeszcze się za to nie zabierałem.
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Audio LS460 Prośba :)

Post autor: zender »

MateoM pisze:Najprostsza sprawa, podłącz sobie telefon do audio i odpal na Youtubie speakers test, są różne - coś znajdziesz co i sprawdzisz mniej więcej co i jak. Ja wpisałem np. surround sound test. BTW ja mam GS450H też z "Markiem", w GS chyba jest trochę mniej głośników ale też nie jestem jakoś super z niego zadowolony, albo już się przyzwyczaiłem i chciałbym czegoś lepszego. Podobno też po paru latach można zrobić regenerację głośników, ale jeszcze się za to nie zabierałem.

Jakos ML dobrze slychac na orginalnych plytach CD
zender
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości