Uruchomienie Swapu 1uz 1997r. +manual na orginalnym kompie

Pytania oraz informacje ogólne związane z silnikami Lexusa
ODPOWIEDZ
Amp
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2016, o 22:04
Model Lexusa: ls400
Skąd:: wawa
Kontakt:

Uruchomienie Swapu 1uz 1997r. +manual na orginalnym kompie

Post autor: Amp »

Witam. Wykonuję taki swap do kit cara i pytanie o elektronikę. Jest ktoś w Mazowieckim kto odpali to na oryginalnym kompie i będzie to w pełni działać? Wszyscy doradzają mi emu i strojenie ale ja kupiłem cały samochód jako dawce i mam wszystkie graty(komp, wiązka, stacyjka, pompa...) Wiem że tematy swapów były poruszane i obgadywane ale potrzebuję jakiś konkretów.
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.
Amp
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: Uruchomienie Swapu 1uz 1997r. +manual na orginalnym komp

Post autor: BeeMiX »

Z tego co słyszałem trzeba wyciągnąć solenoidy ze skrzyni i zostawić je wpięte w wiązce. Dzięki temu bedzie myslal ze ma automat
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Uruchomienie Swapu 1uz 1997r. +manual na orginalnym komp

Post autor: carsik »

nie trzeba wyciągać żadnych solenoidów. Wystarczy zrobić myk na przekaźnikach i sprawa też będzie załatwiona.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Amp
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 18 lis 2016, o 22:04
Model Lexusa: ls400
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: Uruchomienie Swapu 1uz 1997r. +manual na orginalnym komp

Post autor: Amp »

Przyznam że jestem majsterkowiczem ale nie znam się na elektronice i wolałbym niczego nie spalić. Słyszałem też że EMU uprości silnik, a na oryginalnym kompie będą mi cały czas wyskakiwać błędy.... Ale na świecie od groma ludzi uruchamia te silniki na ori kompie. Macie kogoś w Wawie kto odpalił by to??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości