Schemat kostek od radia KEX-M8076ZT

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
jezyk_05
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 3 paź 2014, o 18:50
Model Lexusa: LS 430 / gs 430 mk3
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Kontakt:

Schemat kostek od radia KEX-M8076ZT

Post autor: jezyk_05 »

Hej czy ktoś może posiada schemat do tego radia ? Pacjent gs300 mkII z 2000r. Ewentualnie wie za co są odpowiedzialne poszczególne kabelki ? chcę podpiąć radio 1din i samo radio działa, natomiast nie wysuwa się antena i nie grają głośniki ( zero dźwięku ). Poniżej fotki jak to wygląda:
Załączniki
IMG_8303.jpg
IMG_8303.jpg (43.46 KiB) Przejrzano 1501 razy
IMG_8306.jpg
IMG_8306.jpg (37.97 KiB) Przejrzano 1501 razy
IMG_8305.jpg
IMG_8305.jpg (33.97 KiB) Przejrzano 1501 razy
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Schemat kostek od radia KEX-M8076ZT

Post autor: akira »

Zarówno w IS-ie jak I GS-ie korzystałem z takiej przejściówki.
http://allegro.pl/zlacze-iso-lexus-gs30 ... 40412.html
Nie wiem jak u Ciebie bedzie ,ale w GSie musiałem przedłużyć wiązkę z 30-40 cm. Pewnie masz fabryczny wzmacniacz,w który podobno da się wpąć. Mnie niestety się nie udało. Więc moc na glosnik bedzie dawało tylko nowe radio. Moim zdaniej jest zauważalny spadek jakości dźwięku, ale tragedi nie ma. Jak bedzie Ci to przeszkadzało, to z czasem możesz zewnętrzny wzmacniacz zamontować.
jezyk_05
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 3 paź 2014, o 18:50
Model Lexusa: LS 430 / gs 430 mk3
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Kontakt:

Re: Schemat kostek od radia KEX-M8076ZT

Post autor: jezyk_05 »

To tak temat oganięty dzięki pomocy użytkownika bunny54 trzeba kupić zwykłe ISO i przedłużyć wiązkę, tak by można było bezpośrednio podpiąć się pod wzmacniacz i w zależności od modelu radia trzeba odszukać antenę i zasilanie po kluczyku. Nie potrzeba ingerować w wiązkę fabryczną oprócz wypięcia dwóch pinów ! :) działa nam wtedy zestaw głośników bez subwoofera w półce.

I tak dalej idąc za ciosem kupiłem dodatkowy wzmacniacz, który obecnie zasila fabryczny subwoofer :) szczerze nie myślałem że takie połączenie aż tak dobrze zagra, odpowiednie radio + ori głośniki i zasilanie pod subwoofer robią z tego zestawu całkowicie nowe granie, jakby ktoś potrzebował pomocy postaram się pomóc :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości