Wbudowany pilot do bram / garażu [IS-GS]

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Phil
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 13 paź 2010, o 22:29
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

Wbudowany pilot do bram / garażu [IS-GS]

Post autor: Phil »

Siema, miałem kiedyś IS-a pierwszej generacji i miał w osłonie przeciwsłonecznej wbudowanego pilota, którego można bylo zaprogramować żeby otwierać nim bramę garażu etc. Czy ktoś z Was tego używał? Działa jak trzeba? Obecnie mam GS-a ale myślę nad przeszczepieniem tego wynalazku do siebie bo ułatwiłoby mi to nieco życie. Dzięki!
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wbudowany pilot do bram / garażu [IS-GS]

Post autor: adamsky73 »

Europejska wersja powinna działać. Amerykańskie bramy są na innych częstotliwościach podobno
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Wbudowany pilot do bram / garażu [IS-GS]

Post autor: madkiw »

No właśnie, podłącze się, było to w ogóle na rynek europejski ? Mam GS300 mk2 i jak szukałem to tylko ebay i stany, z europy nie znalazłem. A chciałem zakupić i wykorzystać do czegoś innego.
wuju
Lex user
Posty: 226
Rejestracja: 4 lip 2017, o 09:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kozienice
Kontakt:

Re: Wbudowany pilot do bram / garażu [IS-GS]

Post autor: wuju »

Miałem to w okularze z usa, nie było możliwości zakodować do europejskich częstotliwości
r65
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 22 wrz 2017, o 22:25
Model Lexusa: 2010 IS250 AWD
Skąd:: Duczki
Kontakt:

Re: Wbudowany pilot do bram / garażu [IS-GS]

Post autor: r65 »

Ja dokupiłem do sterownika bramy (FAC) prosty przekaźnik sterowany pilotem 315 MHz za kilka dolców i podłączyłem w miejsce przycisku do ręcznego otwierania. Amerykańskie lusterko bez problemu nauczyło się tego pilota i działa jak złoto, aczkolwiek tylko z kilkunastu metrów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości