Grill i lampy GS mk2

Problemy dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
Nowy00
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 11 gru 2017, o 10:30
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Grill i lampy GS mk2

Post autor: Nowy00 »

Witam.

Mam do was pytanko. O GS mk 2

Potrzebuję odświeżyć grill i lampy. Grill był złoty..- był bo ni to chrom ni złoto po latach, fatalnie wygląda, macie może jakąś rade na to ? polerowanie pastami jakimiś coś da?

No i lampy, aby wyciągnąć trzeba zderzak wytargać ? Oczywiście można na aucie polerować ale pytam na przyszłość.

P.S potrzebuję założyć zaślepkę spryskiwacza. zderzak do wytargania ? Zaślepki jeszcze nie mam a jedna jest wyrwana,stąd pytanie.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Grill i lampy GS mk2

Post autor: Pawcio1979 »

Wszystko co ma zostać pochromowane musi najpierw być pociągnięte "podkładem" z miedzi. Inaczej chrom nie siądzie na powierzchni. Tak więc jeśli przebija ci powłoka spod chromu to nic nie zrobisz, nic nie spolerujesz.
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
Nowy00
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 11 gru 2017, o 10:30
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Grill i lampy GS mk2

Post autor: Nowy00 »

Właśnie o to chodzi że grill nie był srebrny tylko złoty, nie wiem jak się zabrać za to ale wynalazłem coś takiego...

https://www.clublexus.com/forums/gs-2nd ... -pics.html

wyciągne i będe walczył :)
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Grill i lampy GS mk2

Post autor: madkiw »

ja się tym bawiłem, ciężko szło, w końcu dałem lakiernikowi. Zdarł ten chrom z wierzchu myjką ciśnieniową i zgodnie z moim życzeniem pomalował na czarno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości