Cena za lpg

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa GS
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Cena za lpg

Post autor: Fsport »

Hej. Przymierzam się do założenia gazu do swojego gs 430. Ile was wyniosło pln? Jakie komponenty wam zamontowali? Cos polecicie ? Mi proponowano lpg tech z jednym porządnym reduktorem nie pamiętam jakimi wtryskami , za 6000 zł.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2018, o 19:17 przez Fsport, łącznie zmieniany 1 raz.
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Keepmovin »

"lpg tech z jednym porządnym reduktorem nie pamiętam jakimi wtryskami" - myśle, że to świetne zestawienie.
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Fsport »

Keepmovin pisze:"lpg tech z jednym porządnym reduktorem nie pamiętam jakimi wtryskami" - myśle, że to świetne zestawienie.
Zbędny komentarz kolego. Jestes chwastem, wiec prosze Cie nie udzielaj sie jeżeli nic to nie wnioslo dobrego.
Awatar użytkownika
agiless
Lex user
Posty: 266
Rejestracja: 30 cze 2014, o 00:25
Model Lexusa: GS300 MKI
Skąd:: Skierniewice
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: agiless »

Nie wyzywaj forumowiczów, bo możesz zostać bez odpowiedzi... Wg mnie do zadania pytania czasem trzeba się przygotować, czego i Tobie życzę.
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Keepmovin »

Fsport pisze:
Keepmovin pisze:"lpg tech z jednym porządnym reduktorem nie pamiętam jakimi wtryskami" - myśle, że to świetne zestawienie.
Zbędny komentarz kolego. Jestes chwastem, wiec prosze Cie nie udzielaj sie jeżeli nic to nie wnioslo dobrego.
Mysle, ze bedac posiadaczem samochodu z tym samym silnikiem (pytanie tylko o ktorej generacji GS'a mowisz) moglbym pomoc - natomiast ciezko jest wyciagnac wnioski z tego co napisales, gdyz oczekujesz, ze podadza Ci ludzie na tacy odpowiedz, nie znajac nawet modelu sterownika LPG Tech - wydaje mi sie, ze juz jestes przekonany o tym ze to jest dobra konfiguracja, skoro nawet nie podales z czego ona sie sklada.

Jako jeden reduktor, Prins VSI ladnie to wszystko ogarnia, KME Twin tez ludzie montuja.

Co do wtryskiwaczy - Hany ? Keihin ? wartobyloby wiedziec co to dokladnie jest...

LPG Tech to dobry sterownik, niektorzy mowia ze da sie na nim lepiej wystroic niz na innych.

Nie mniej jednak sam uwazam, ze nie komponenty sa najwazniejsze, a montaz i odpowiednie wystrojenie. Mozemy miec najlepsza konfiguracje zamontowana nijako i to nie bedzie jechac, a w 3UZFE potrzebujesz tego, zeby bylo to spiete odpowiednio.

Tyle od "chwasta"
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Fsport »

To oczywiste ze generacja mk2 430 i mk3 430 maja ten sam silnik. Logiczne jest to, ze kiedy pytam tzn. nie znam sie na instalacji lpg, wiec powiedziałem co mi zaproponowano, czytac ze zrozumieiniem ludzie!!! A nie filozofie odstawiac. Glupia mentalność czepianie sie szczegółów tepic takich ludzi wiecej zrozumienia człowieka w czlowieku życzę..
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Fsport »

agiless pisze:Nie wyzywaj forumowiczów, bo możesz zostać bez odpowiedzi... Wg mnie do zadania pytania czasem trzeba się przygotować, czego i Tobie życzę.
Czy ja pisze po japonsku !? Ogarnij sie ! Mam prawo nie znać sie na tych nazwach napisalem to co mi zaoferowano to co zapamietalem oczekiwalem od was ceny w jakiej sie schowaliscie montujac ten gaz.
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Keepmovin »

Strasznie jestes negatywnie nastawiony i wymagasz zrozumienia czlowieka w czlowieku, a sam wyzywasz innych i ich obrazasz - widze troche niekonsekwentnosc, ale ok.

Podobnie jak z wyborem wiekszosci sprzetow w dobie naszej cywilizacji - potrzebna by byla marka i model, aby dokladnie zrozumiec jaka konfiguracja jest CI proponowana

Nie musisz sie znac - sam tez sie nie znalem, ale polecono mi lpgforum - poszukanie paru watkow, przeczytanie co jest co.

Jezeli nie chcesz tego robic - spoko, ale nie obrazaj mnie, bo ty sie mnie pytasz czy to czerwone, razem z tymi niebieskimi wtryskami i tym sterownikiem w czarnej plastikowej obudowie bedzie ok. - :lol:
artur_lewy
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 29 cze 2014, o 06:28
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Raszowa
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: artur_lewy »

Spokojnie chłopcy, luzujcie kalesony. Żeby ocenić zestaw trzeba wiedzieć co się ocenia, a więc model sterownika, reduktora i wtrysków. Nie obrażaj się Fsport, że chłopaki trochę sobie pojechali ale tematów o lpg na forum jest mnóstwo, wystarczy poszukać. Jeśli nie zapamiętałeś co Ci zaproponowano to dopytaj, to w końcu Twoje ciężko zarobione pieniądze. Jestem pewien, że jak podasz trochę szczegółów to z pewnością ktoś ogarnie temat i podpowie, po to jest forum. A Keepmovin faktycznie mógłby trochę... ale mnie żona też wkurwia od początku roku. Miłego wieczoru.
obdarty i wkurwiony ale zawsze wyprostowany
Fsport
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2017, o 16:53
Model Lexusa: Lexus gs 430
Skąd:: Wołczyn
Kontakt:

Re: Cena za lpg

Post autor: Fsport »

:doh:
Ostatnio zmieniony 3 sty 2018, o 20:45 przez Fsport, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość