is 250 odpalanie

ODPOWIEDZ
anutemix
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:56
Model Lexusa: is250
Skąd:: birmingham
Lokalizacja: birmingham
Kontakt:

is 250 odpalanie

Post autor: anutemix »

witam wszystkich mam pytanie jak prawidlowo odpala sie samochod czy odrazu po wcisnieciu hamulca czy najpierw trzeba zapalic kontrolki? prosze o wyrozumialosc jestem nowy:) i drugie pytanie na swiatlach lepiej trzymac noge na hamulcu czy zmieniac na P z gory dziekuje za odpowiedzi i wyrozumialosc pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
dolina
Lex user
Posty: 295
Rejestracja: 10 lis 2011, o 15:49
Model Lexusa: IS300 + E39 4.4 V8
Skąd:: Łomża -> UK
Kontakt:

Re: is 250 odpalanie

Post autor: dolina »

anutemix pisze:witam wszystkich mam pytanie jak prawidlowo odpala sie samochod czy odrazu po wcisnieciu hamulca czy najpierw trzeba zapalic kontrolki? prosze o wyrozumialosc jestem nowy:) i drugie pytanie na swiatlach lepiej trzymac noge na hamulcu czy zmieniac na P z gory dziekuje za odpowiedzi i wyrozumialosc pozdrawiam :)

Hamulec, przycisk START i tyle w tym filozofi :) Po co 2x go klikac jak mozna raz. Jak lubisz wajchowac to zmieniaj na P ale to bez sensu. Na swiatlach sie nie stoi 15 min wiec szkoda zachodu i lepiej jest przetrzymac te kilka sekund na hamulcu. Ale jak kto woli


Widze ze kolega tez w UK mieszka, przedstaw swojego Lexa w dziale "Nasze Lexusy". A swoja droga Anglika masz czy EU?
anutemix
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:56
Model Lexusa: is250
Skąd:: birmingham
Lokalizacja: birmingham
Kontakt:

Re: is 250 odpalanie

Post autor: anutemix »

dzieki za odpowiedz anglika mam niedlugo odwiedze tamten dzial musze jakies fotki zrobic jak bys potrzebowal cokolwiek pisz na gg pozdrawiam


A wiesz moze jak wylaczyc zamykanie dzwi podczas jazdy?
redbull99
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2013, o 19:04
Model Lexusa: is250
Skąd:: leszno
Kontakt:

Re: is 250 odpalanie

Post autor: redbull99 »

Myślę że to powinno Ci pomóc :


a) Locking linked with the shift position

All the doors are locked automatically when the selector lever is moved out of the "P" position with the ignition switch in the "ON" position. This is suppose to be the default setting for new vehicles.

b) Unlocking linked with the shift position

All the door are unlocked automatically when the selector lever is moved to the "P" position with the switch in the "ON" position.

c) Locking linked with the vehicle speed

All the doors are automatically locked when the vehicle speed reached 12 mph or higher. However, if any door is unlocked during driving, the auto function will not operate until the unlocked door is opened once.

d) All the doors are unlocked automatically when the driver's door is opened within 10 seconds after the ignition switch is turned from "ON" to the "ACC" or "LOCK" position.

Setting the functions
1. Close all the doors.
2. Turn the ignition switch to the "ON" position.
3. Within 10 seconds after the ignition switch is turned to the "ON" position;
+To set function a)
Push and hold the front of the power door lock switch for 5 seconds with the selector lever in the "P" position.
+To set function b)
Push and hold the rear of the power door lock switch for 5 seconds with the selector switch in the "P" position.
+To set fuction c)
Push and hold the front of the power door lock switch for 5 seconds with the selector switch in any position except "P".
+To set function d)
Push and hold the rear of the power door lock switch for 5 seconds with the selector switch in any position except "P".

All the doors are automatically locked and unlocked when you release the power door lock switch. This indicates that the functions is set. If all the doors do not lock and unlock, the time the switch was held may have been too short or too long. Perform the procedure over again starting at step 1.

If you want to cancel a function, repeat the procedure. Each time you perform the procedure, the function is set or cancelled.
anutemix
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:56
Model Lexusa: is250
Skąd:: birmingham
Lokalizacja: birmingham
Kontakt:

Re: is 250 odpalanie

Post autor: anutemix »

Hej dziekuje za odpowiedz juz sie nie zamykaja:)
Juz wystawilem fotki w dziale nasze Lexusy
Pozdrawiam
Michaeluk
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 6 wrz 2016, o 17:30
Model Lexusa: is250
Skąd:: Londyn
Kontakt:

Re: is 250 odpalanie

Post autor: Michaeluk »

Sam popelnialem te bledy, wrzucalem na swiatlach na P, jak dojezdzalem do swiatel to wrzucalem na N, ale to szybciej zuzywa olej w skrzyni jak i ogolnie wytrzymalosc skrzyni.

W automatycznych skrzyniach pod domem wrzucasz na D i na P wrzucasz dopiero jak dojedziesz na miejsce, trzymaj hamulec wcisniety, tak jest najlepiej dla skrzyni.
anutemix
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:56
Model Lexusa: is250
Skąd:: birmingham
Lokalizacja: birmingham
Kontakt:

Re: is 250 odpalanie

Post autor: anutemix »

Dzieki za odpowiedź.Teraz juz po latach wiem co i jak robić żeby bylo ok.W necie jest wiele info tylko nie zawsze muszą być prawdziwe.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości