LS430 Key not detected

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Joe89
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 25 gru 2016, o 22:48
Model Lexusa: LS430 03' Lift
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

LS430 Key not detected

Post autor: Joe89 »

Hejo
Wszystko było ok,wróciłem z pracy zaparkowałem auto i zdziwiłem się że nie moge zmaknać auta guzikiem na klamce ani przyciskiem na pilocie a do tego nie chce sie odblokować kierownica i wyświetla sie komunikat 'key not detected' Auto można zamknąć/otworzyć tylko grotem i odpala po włożeniu kluczyka do stacyjki... bateria zmieniona i nic nie pomogło, przycisk od smart oczywiście włącałem i wylaczałem, akumulator też odpiałęm i nic sie nie zmieniło. Generalnie chciałem podpiać pod Techstreama ale na win 7 x64 męcze sie już trzecią godzine i niestety nie idzie w żaden sposób zainstalowac sterowników ...
Panowie co mogło mu nagle odbić że nie działa smart key?? Niby Toyota ale bardziej jej do Mercedesa z tą usterkowością ...
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: LS430 Key not detected

Post autor: Miłosz »

łap pw w sprawie techstrema i daj znać co dalej...
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS430 Key not detected

Post autor: pjetrooha »

U mnie podobny temat występuje gdy parkuję w strefach gdzie jest silne oddziaływanie jakiś sieci, np. miejski hotspot... nie ma bata aby wtedy auto reagowało na pilota czy przycisk w klamce. Raz nieświadomie zaparkowałem obok rozdzielni na parkingu wielopoziomowym w galerii handlowej... i po wyłączeniu auta... lipa. Ani nie mogłem go zamknąć, ani odpalić...przyszło czekać do zamknięcia sklepów, wtedy Lex ożył.
Joe89
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 25 gru 2016, o 22:48
Model Lexusa: LS430 03' Lift
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: LS430 Key not detected

Post autor: Joe89 »

Hmm no to ciekawe, od roku parkuje w tym samym garażu podziemnym i nigdy nie było problemów.
Dziwne że ani master key ani drugi co miałem co zawsze działał też nie otwiera ani nie zamyka auta z przycisku, jakby odcieło całą łącznosć bezprzewodową smart + centralny bo mechanicznie można i zamknać i odpalić auto. Techstream nie działa niestety chyba kabel uwalony, zamówie w poniedziałek i zobaczymy. Jutro bezpieczniki wszystkie sprawdze.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: LS430 Key not detected

Post autor: Miłosz »

Kabel zazwyczaj jest martwy jak po wpięciu w usb nie masz tego charakterystycznego dzwieku oraz w prawym dolnym rogu przy zegarku nic sie nie dzieje.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS430 Key not detected

Post autor: owczar »

Dodaj wpisy do rejestru i zainstaluj drivery ręcznie. Kabel powinien działać. Bez diagnostyki nie ma co gdybac.
jurix
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 2 maja 2012, o 23:32
Model Lexusa: gs
Skąd:: Wroclaw
Kontakt:

Re: LS430 Key not detected

Post autor: jurix »

Czy swieci sie cały czas podświetlenie na podsufitce deski?Czy po zamknięciu ręcznym zamka kierowcy(centralnego wszystkich drzwi) sprawdziles reakcje keyless go na klapę bagaznika?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości