IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
Ponczek
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 30 gru 2015, o 03:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: Ponczek »

Ktoś może powiedzieć gdzie i jak zainstalować FLE-P ? Z tego co patrzyłem pod kanapę to są 2 pływaki i nie wiem pod który się podpiąć. Poza tym nie jestem pewien skąd ciągnąć plusa po stacyjce:/
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: Pawcio1979 »

Witam.
Trochę zrobimy wykopaliska odnośnie emulatora poziomu paliwa. Jak się ma sprawa w GS300 MKII ?
Instalował ktoś, działa, jakieś opinie?

Co powiecie o takim? http://www.ac.com.pl/pub/images/Produkt ... rukcja.pdf

Ps. Pompa w GS-e jest razem z pływakiem, tak? Ile tam idzie przewodów?
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: klinikalpg.pl »

Przyznam szczerze, że z emulatorami wskazań poziomu benzyny często mamy problem. Także nie to że polecam ale informuję tylko, że jest również FLE-JC (japanese cars chyba), który producent przetestował w RX350. W Żoninym LS400 nie mam czasu zająć się tematem - chyba pojedynczy przekaźnik by wystarczył, ale przyzwyczailiśmy się do zasięgu 0 :)
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 349
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Re: IS200 wskaźnik paliwa przy LPG

Post autor: przemosc »

Moze tutaj ktos mi odpowie: mam zagazowanego RX300 z 2004. To ze zasieg spadnie mi do 0 na ekranie (fizycznie jest okolo pol baku) to wiadomo ze wszystko jest ok (komputer nie chce resetowac wartoaci zasiegu kiedy pomiedzy odpaleniem a zgaszeniem silnika przebieg jest mniejszy niz 100km). Moje pytanie brzmi: co w momencie kiedy na zerowym zasiegu i na bardzo glebokiej rezerwie "wskazowkowej" bede jezdzil bardzo dlugo? Komp zorientuje sie w koncu ze ma paliwo czy zacznie swirowac?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości