Rozrusznik LS 400

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Voitek77
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2018, o 21:56
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Poitiers
Kontakt:

Rozrusznik LS 400

Post autor: Voitek77 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Mam malutki kłopociki - i oby nie zrobił się z niego wielki problem - pisze do Was

Zwracam się z zapytaniem gdzie lub z czym może się pojawić kłopot lub co może powodować takie zachowanie ...przekręcając kluczykiem aby uruchomić silnik rozpoczyna się kręcenia przez rozrusznik i w pewnej sekundzie albo juz po odpaleniu silnika następuje tępe uderzenie a w innym przypadku (jak dziś rano ) kręci nie odpali i zatrzymuje go jakieś uderzenie , kręcę jeszcze raz i wszystko Ok

Według Was co mnie czeka ???

Dziękuje za pomoc

Serdecznie Pozdrawiam
Tylko
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2018, o 19:13
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Re: Rozrusznik LS 400

Post autor: Tylko »

Pewnie regeneracja rozrusznika. Robiłem u siebie. Trzeba zdjąć cały kolektor dolotowy.
Voitek77
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2018, o 21:56
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Poitiers
Kontakt:

Re: Rozrusznik LS 400

Post autor: Voitek77 »

Dziękuje za odpowiedz

Znaczy ze miałeś wcześniej podobne problemy lub odgłosy dochodzące z przodu mogły świadczyć o tym ?

Serdecznie Pozdrawiam
Tylko
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2018, o 19:13
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Re: Rozrusznik LS 400

Post autor: Tylko »

Raz chyba coś usłyszałem. Zrobiłem żeby nie mieć niespodzianki.
Karoles
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 2 paź 2016, o 22:30
Model Lexusa: LS400
Skąd:: wrocław
Kontakt:

Re: Rozrusznik LS 400

Post autor: Karoles »

to moze i ja sie podepne mianowicie juz raz tak mialem po myciu komory ze rozrusznik sam krecil mimo ze kluczyk byl poza stacyjka, z racji ze w 3uz jest pod kolekotrem narazie chcialbym uniknac wyiagania tak od dla sztuki, no i pytanie gdziue szukac przyczyny ? sprawdzilem przekaznik wyglada jakby ktos juz go otwieral, dwa czy moe rozrusznik sam w sobvie np robi zwarcie jak b.duza wilgoc ? stalo sie to po bardzo duzej ulewie , auto stalo, czy moze gdzies instalacja np jest szkdozna i podaje mase na przekaznik (wydaje mi sie ze moze byc sterowany masa) z gory dzieki za sugestie, a jak udalo sie odpalic to musialem odlaczyc ktostke od wzbudzenia innaczej krecil sie caly czas nawet po odpaleniu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości