Dziennik kosztów Lexus GS 300 95 r.

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
luuki
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2018, o 13:13
Model Lexusa: GS 300 95 r
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Dziennik kosztów Lexus GS 300 95 r.

Post autor: luuki »

Cześć wszystkim

Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Swoje autko sprowadziłem na kołach ponad 2 lata temu z Belgii. Bardzo pokochałem to auto od pierwszego spojrzenia, zalet lexusa gs 300 chyba nie muszę wymieniać.. Jednakże od tamtego czasu włożyłem całkiem sporą sumę pieniędzy, w zagazowanie oraz normalne naprawy eksploatacyjne. Jednak wiadomo, ta sama część do Lexusa a jakiegoś Passata kosztuje dużo drożej.. No i dochodzą poważniejsze naprawy niż wymiana klocków, tarczy czy łożysk, co jest normalne u 23 letniego auta..

Cały czas się pocieszałem tym, że zrobiłem naprawę danego elementu, co oznacza, że te 15-20 tyś km. mam spokój czy 70-100 tyś, jednak dochodzą nowe usterki. Chciałbym poznać dziennik kosztów posiadacza kilkuletniego posiadacza GS 300 93-97, żeby wiedzieć co jeszcze jak często się psuję.

Oryginalność auta i wyróżnianie się się na tle innych, nie rekompensuje mi wydawania połowy pensji biednego studenta na mechanika :laugh1:
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: Dziennik kosztów Lexus GS 300 95 r.

Post autor: passat1978 »

Mam 7 lat i za wiele przez 80k km nie robiłem. Jak ma być tanio to raczej Passat B3 lub B4.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
kazio
Lex user
Posty: 194
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:59
Model Lexusa: sc300 z31
Skąd:: koscierzyna
Kontakt:

Re: Dziennik kosztów Lexus GS 300 95 r.

Post autor: kazio »

Hej, mam 4 roki i tylko lozyska kol wymienialem,i uszczelniacz walu przedni i uszczekli pokryw zaworow , reszta w porzadku, przekulane okolo 70 tys, aha problem jeszcze jest taki ze jak zatankuje paliwo to wszystko spali :ireful3:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 6 gości