GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
kapelan78
Lex user
Posty: 189
Rejestracja: 19 sty 2015, o 19:57
Model Lexusa: gs 460
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kapelan78 »

Kolega pisał o oleju czytając zagraniczne fora . "zwłaszcza ls460".
Moja opinia o 460?
Poza tylnymi zaciskami które lubią się zapiekać auto które w każdym calu I z czasem wielokrotnie przerosło moje oczekiwania .tak w skrócie - jeśli jest bez dużych przygód to nie posiada typowych usterek.elektryka ideał . rdzy pod lusterkami nie ma . lampy nie parkują itd .silnik 460 nm.I skrzynia Z dyfrem tożsama Z isf Z bardzo wygodniej limuzyny limuzyny robi z niego łobuza.
Była faktycznie akcja na sprężyny zaworowe .I nie wiem jak w innych ale może utleniać się Alu na masce .szef serwisu w Kato mówił że była na to też akcja ale krótka....
Przynajmniej u mnie nie trwały lakier srebrny na ramce lampy oraz wytarta skóra na kierownicy i gałce. Większość w mieście może dlatego . choć czytałem że to standard
Tak na prawdę auto całkowicie bezawaryjne .wystarczy dbać i wymieniać części eksploatacyjne
Może powiem tak . to chyba 30 samochód którym jeżdżę .uwielbiam auta .dlatego każdym jeździłem góra rok. .ten mam 4 lata i po rc który płynie do mnie dla spróbowania i tak kupię 460 z 2011/2012 i zostanie na zawsze .
Chyba że odkryję podobne v8 bez turbo bezawaryjne w tej cenie...
Znaczy w skrócie polecam 460.... Bardzo
Mój to 2008r polift Prestige .Polski salon 167 tyś przebieg .
Aż mnie palec rozbolał bo telefonem
Ps. Jeśli ktoś ciekawy i ma pytania lub chce doświadczyć to zapraszam na Śląsk . zawsze chętnie przywiozę .i nie trzeba kupować...
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

kapelan78 pisze:Kolega pisał o oleju czytając zagraniczne fora . "zwłaszcza ls460".
Pisałem o GS300 z początku produkcji, temat znany od ludzi a nie z internetu chociaż według mnie to całkiem fajne auto, mi by nie przeszkadzało lanie oleju a plusem tego auta jest to że jest bardzo ekonomiczne, amory są w dobrej cenie a zawieszenie baaaaaardzo komfortowe w porównaniu np z moim 430 ze względu na lżejszy silnik i brak zastosowania regulowanych amorów które są twarde.
Jak coś to mogę podać namiar na auto które miałem kupić. 2005, 160tyś km (potwierdzone) a minusy to szmaty, maska i zderzak do malowania i błąd katów, znając życie to sonda ale za to cena super bo 5,5e
Obrazek

Co do GS460 to nie miałem styczności po za tym że widziałem już kilka w Niemczech z Motorschaden więc silnik chyba nie jest taki zajebisty. Znalazłem kiedyś LS460 za 6e i poczułem się jakbym wygrał los na loterii, czany, przebieg 200k ale niestety nie bez powodu silniki są po 11-13k, nie dlatego że są takie fajne tylko później się dowiedziałem że wręcz przeciwnie. Nie kopałem tematu ale pewnie info jest w internecie :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
lexusfanjapan
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 17 gru 2014, o 08:44
Model Lexusa: Szukam
Skąd:: Japan
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lexusfanjapan »

Juz spiesze z wyjasnieniem. 1Ur fe ( w gs460) nie zjada oleju natomiast 1ur fse ktory jest montowany w ls460 pije olej. Ja nadal szukam gs430 ale bardzo ciezko. To co ogladalem jest mowiac krotko padlem okropnym. Chyba latwiej bedzie mi wyszperac mk2...
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

lexusfanjapan pisze:Ja nadal szukam gs430 ale bardzo ciezko. To co ogladalem jest mowiac krotko padlem okropnym. Chyba latwiej bedzie mi wyszperac mk2...
Mogę swojego pogonić jak się dogadamy co do ceny, mk2 430 też mam ;)
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adamsky73 »

lexusfanjapan pisze:Juz spiesze z wyjasnieniem. 1Ur fe ( w gs460) nie zjada oleju natomiast 1ur fse ktory jest montowany w ls460 pije olej. Ja nadal szukam gs430 ale bardzo ciezko. To co ogladalem jest mowiac krotko padlem okropnym. Chyba latwiej bedzie mi wyszperac mk2...
Kompletna bzdura. Nigdy nie dolewałem oleju w LS460 pomiędzy przeglądami, mimo często osiąganych dużych prędkości przelotowych na przemian z krótkimi trasami po mieście.
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: niven »

pytanie moje bardziej tyczy gs mk4 ale zadam tu

czy gs mk4 450h ma ten sam silnik co mk3? czy były jakies zmiany
marcelek80
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 18 sie 2016, o 14:49
Model Lexusa: GS460, HL'17 Limited AWD
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: marcelek80 »

lexusfanjapan pisze:Juz spiesze z wyjasnieniem. 1Ur fe ( w gs460) nie zjada oleju natomiast 1ur fse ktory jest montowany w ls460 pije olej. Ja nadal szukam gs430 ale bardzo ciezko. To co ogladalem jest mowiac krotko padlem okropnym. Chyba latwiej bedzie mi wyszperac mk2...
Temat rzekomego zuzycia oleju przez GS i LS cos ostatnio odzyl. Mysle, ze warto zaczac od właściwego oleju, najlepiej spelniajacego wywymagania normy ILSAC a potem szukać dziur w calym. Sprawa byla parokrotnie wyjaśniana.
buli24
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 5 paź 2017, o 01:56
Model Lexusa: brak
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: buli24 »

witam!

czy ktoś z was coś wie o tych samochodach lub sprzedającym i ma jakieś spostrzeżenia?

jedna osoba ma dwa gs450h
jeden jest zewnętrznie lekko uszkodzony, ale to nie ma dla mnie większego znaczenia (prosta naprawa)

http://allegro.pl/lexus-gs450h-2007-i7353550816.html

oraz

http://allegro.pl/lexus-gs450h-2007-i73 ... ml#thumb/1

pozdrawiam!
Kacper
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2017, o 14:28
Model Lexusa: SUB. FXT 2.5 SORTS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kacper »

A mnie w dalszym ciągu fascynuje fakt, że ten egzemplarz dalej stoi do wzięcia: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... zDmCG.html

Wcześniej padło stwierdzenie, że właściciel komuś znany i że wymieniał ostatnio zawias. Chyba przejadę się go obejrzeć...
giereg
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 13:32
Model Lexusa: gs
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: giereg »

Ktoś może był oglądał i się wypowie na temat któregoś z tych egzemplarzy ?

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... zTwLB.html

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... AcQIv.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości