[is250] Navi - Kasowanie poprzednich tras

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
staker
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2011, o 12:54
Model Lexusa: is250
Skąd:: Zabrze
Kontakt:

[is250] Navi - Kasowanie poprzednich tras

Post autor: staker »

Witam
Mam Is250 wersję amerykańską i po pewnym czasie przy korzystaniu z nawigacji pozostają "kropki" poprzednio przejechanych tras. Szukałem rozwiązania w kasowaniu poprzednich dróg, kasuje mi ich nazwy, jednak kropki pozostają, jest to trochę irytujące jak na mapie dookoła mam serie różnych kropek, mapa robi się mało czytelna. Czy ktoś mi pomoże jak to wykasować??

Dodatkowo jak ustawić programowanie elektryki na kluczyk ? Ma ktoś polską instrukcję? Gdyż w instrukcji którą posiadam nie ma tego napisanego :/
oslek
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 30 paź 2010, o 16:35
Model Lexusa: ?
Kontakt:

Re: [is250] Navi - Kasowanie poprzednich tras

Post autor: oslek »

Co do kasowania tras to nie chodzi Ci czasem o kasowanie zapamiętanych lokalizacji? Jeśli tak, to wciskasz "menu" następnie "memory" tam pierwsza pozycja "memory points" i gdzieś w pobliżu przycisk "delete", wciskasz, wyskakuje lista i kasujesz wszystkie albo tylko wybrane.
Konrad
staker
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2011, o 12:54
Model Lexusa: is250
Skąd:: Zabrze
Kontakt:

Re: [is250] Navi - Kasowanie poprzednich tras

Post autor: staker »

Nie chodzi o samą lokalizację, ale o całą trasę, dosłownie po całej przebytej trasie pozostaje ona wypunktowana na mapie. Po czasie robi się dosłownie sieczka :/

P.S. kluczyki ustawiłem
oslek
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 30 paź 2010, o 16:35
Model Lexusa: ?
Kontakt:

Re: [is250] Navi - Kasowanie poprzednich tras

Post autor: oslek »

yyy, to może włączona jest opcja "record", w ten sposób można zapisać ok 200km trasy.
Aby ją włączyć mając wyświetloną mapę wcisnąć "map view", po wciśnięciu przycisku "record" przejechany ślad zostanie zapisany w postaci takich właśnie punktów. Jeśli funkcja ta jest włączona, wystarczy wcisnąć przycisk "stop", który jest obok "record" a następnie wybrać "no" aby ślad zapisu zniknął z ekranu. Tak jest napisane w instrukcji, nie wiem czy to to.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości