Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Jaca68
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2018, o 11:07
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Elbląg
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Jaca68 »

Ja kupiłem, nawet mnie narzekania na klocki i tarcze nie zniechęciły. Auto jest super, przy tempomacie ustawionym na 150 łyka 10 litrów na setkę, komfort jazdy bajka, nie czuć przyspieszenia, wydaje się że nie jedzie, zanim się na prędkościomierz nie spojrzy. Skrzynia trochę muli, pomaga przełączenie w tryb sport, wtedy fajnie redukuje sam przy hamowaniu i moc jest zawsze dostępna.
Opony przechowuje sobie sam w garażu, za wymianę z wyważeniem płacę w zaprzyjaźnionym nieASO 120 zł. Ale jak ktoś chce w ASO z recepcjonistką, kawką na skórach i bez pakowania opon do bagażnika, to trzeba płacić.
Z innej beczki. Czy ktoś wie który bezpiecznik w kabinie jest od gniazda zapalniczki? Chcę sobie podłączyć kamerę/rejestrator jazdy, a opis tych bezpieczników jest beznadziejny.
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: zender »

Jaca68 pisze:Czy ktoś wie który bezpiecznik w kabinie jest od gniazda zapalniczki? Chcę sobie podłączyć kamerę/rejestrator jazdy, a opis tych bezpieczników jest beznadziejny.
kup sobie Adapter zasilania 12-24V do samochodu DOD DP4 , ja mam podpite pod wycieraczki .
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

Jaca68 pisze:Ja kupiłem, nawet mnie narzekania na klocki i tarcze nie zniechęciły. Auto jest super, przy tempomacie ustawionym na 150 łyka 10 litrów na setkę, komfort jazdy bajka, nie czuć przyspieszenia, wydaje się że nie jedzie, zanim się na prędkościomierz nie spojrzy. Skrzynia trochę muli, pomaga przełączenie w tryb sport, wtedy fajnie redukuje sam przy hamowaniu i moc jest zawsze dostępna.
Opony przechowuje sobie sam w garażu, za wymianę z wyważeniem płacę w zaprzyjaźnionym nieASO 120 zł. Ale jak ktoś chce w ASO z recepcjonistką, kawką na skórach i bez pakowania opon do bagażnika, to trzeba płacić.
Z innej beczki. Czy ktoś wie który bezpiecznik w kabinie jest od gniazda zapalniczki? Chcę sobie podłączyć kamerę/rejestrator jazdy, a opis tych bezpieczników jest beznadziejny.
150 na tempomacie i 10 litrów?

mój rekord w trasie to 17l/100km, najlepszy wynik kiedyś 5.9 ale nie przekrczałem 80

uczciwie mówiąc jadąc do 100/h pali koło 8. jadąc 120-130 to już dobre 10. 150 na tempomacie to 11,5-12 a nie 10
pgkoci
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 18 mar 2017, o 15:12
Model Lexusa: GS 200T
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pgkoci »

Niven, mi GS przy tempomacie na 150 i z boxem na dachu pali też 10, a to większe i cięższe auto, a silnik ten sam.
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

niestety w tym g ównianym aucie nie da się sprawdzić chwilowego spalania tylko jakieś pieprzone linijki ale przy spalaniu średnim 10,3 widać że wsakzania chwiloweg przekraczają tę wartość jadąc na tempomacie 150


z góry przepraszam za jakość

http://i65.tinypic.com/331njww.jpg
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

niven pisze:niestety w tym g ównianym aucie
Nie no is200t nie jest idealnym autem, ale gdybym uważał, że jest gówniany to bym kupił inny, a ten wrzucił do komisu...
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

wrzuciłem :D czekam na kupca :)
Awatar użytkownika
cardiologist
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 maja 2017, o 09:21
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: cardiologist »

niven pisze:wrzuciłem :D czekam na kupca :)
czekaj tatka latka :biggrin2:
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

niven pisze:wrzuciłem :D czekam na kupca :)
z ciekawości co kupiłeś/kupujesz ? :)
doktor4g
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 1 gru 2017, o 22:46
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: doktor4g »

Czy ktoś z użytkowników ma obity plastik przy słupku B od pasa (ja przy 40 tys.) mam uszkodzenia plastiku - nie od trzaśnięcia drzwiami tylko od środka tam gdzie klamerka od pasa zwisa... W salonie "na gębe" odmówili mi nawet zabezpieczenia jakąś folią transparentną bo tak sie zużywa... Na moją sugestię, ze to niedobrze po roku użytkowania, przecież używam Lexa a nie Dacię - pan z salonu odpowiedział, ze to nie LS (haha). Pytanie czy macie obite słupki i czy jest sens pisac reklamację?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości