GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

LOBO. pisze:Ostrów Mazowiecka omijaj szerokim łukiem Auta od typowych handlarzy kręcone bite lepione Opisy nie zgodne z tym co w ogłoszeniu
I tu się nie zgodzę, moim zdaniem to dobrze że w jednym mieście jest dużo aut/handlarzy. Poświęcasz jeden dzień i oglądasz np 8 aut jeśli jesteś zdecydowany kupić to kupisz.

Rok temu właśnie w Ostrowi kupiłem Mondeo MK3 od handlarza z przebiegiem 125 tyś przebieg akurat był miłym dodatkiem który nie był wyznacznikiem, wyznacznikiem był oryginalny lakier na wszystkich elementach i zakurzone, nie podparte wnętrze.

W Ostrowi jest też drugi GS300, ze zdjęć ciekawy:

Lexus GS 222KM Stan Kolekcjonerski Full Opcja 1właściciel Ideał z Niemiec
https://www.olx.pl/oferta/lexus-gs-222k ... vBTqW.html
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

S600 pisze:I tu się nie zgodzę, moim zdaniem to dobrze że w jednym mieście jest dużo aut/handlarzy. Poświęcasz jeden dzień i oglądasz np 8 aut jeśli jesteś zdecydowany kupić to kupisz.
To zagraj w totolotka ja trafiłeś tam normalne auto... często bywałem w Ostr M., znam kilku tamtejszych Mirków i współczuje ich klientom.
A co do tej ofert co wkleiłeś to naprawdę za tą cenę przed lift jest nie bywałą okazją... no ale pewnie zakładasz że serwisik był robiony w de z godnie z opisem żeby Miruś mógł zadowolić rodaka :laugh1:
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

W tamtym roku mój brat szukał BMW E39 i w Ostrowii ze dwa egzemplarze były bardzo ciekawe. Cena była akurat nieco za wysoka. Nie bronie handlarzy, ale moim zdaniem to nie jest tak, że każdy samochód od nich jest złożony z trzech. Czasami znajdują przecież też i normalne auta na handel. Czasami ;) więc zalecona ostrożność.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Trzymajmy sie tematu. Takie rozmowki nic nie daja kupujacym. Ogladal ktos auto lub widzi cos na zdjeciu z ogloszenia odpisuje. Nie to nie piszemy. Burdel sie robi.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Ok legato trzymamy się autka. :ok: W opisie pierdoling, nawet opony pomalowane, cena z dupy wzięta bo i tak pewnie wywalone są górne przednie banany, sworznie wahaczy dół, jest do wymiany rozrząd, trzeba zobaczyć heble które i tak będą do czyszczenia w opcji lajt a mniejszej lajt będą tarcze do wymiany, trzeba sprawdzić tuleje przedniego dolnego wahacza te z mimośrodem który jest tylko w aso + tuleja allegro, wydech ...itd. więc nawet jak stargujemy do 20k to i tak musimy dołożyć około 3k a mamy dalej przedlifta do którego przydałoby się założyć gaz ... biorąc pod uwagę że ostatnio sprzedawałem kilka gsów to uważam że ten warty jest max 14k.bo po ogarnięciu i zarejestrowaniu wyjdzie 17-18k. No i ciekawe jak z papierami ?
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

S600 pisze:
mirozet pisze:Czy ktoś może oglądał? Mój brat miał podjechać jak będzie w okolicy, ale nie wiem w końcu kiedy... https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... e71926ae6b

Wystawiony był jakiś tydzień temu za 19900zł nastepnego dnia spadła na 18300 po dwóch dniach cena zmieniła się na 24900 żeby znowu po dwóch dniach spaść na 20tyś . Zbiegło sie to w czasie z pojawieniem w Ostrołęce sztuki za 25900. Widać sprzedający nie wiedział ile

Kupiłem gs300 mk2 3 tygodnie temu ale dalej
sprawdzam :)

Nowa cena 19tyś i co ciekawe nowy przebieg 136tyś. Sprzedający pewnie oglądał wiadomości że za korektę licznika jest do 5 lat i pomyślał że zdąży załapać się na stare przepisy.
Pierwien
Lex user
Posty: 52
Rejestracja: 12 lut 2018, o 12:56
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Bydgoszcz
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pierwien »

Suxelf
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 7 sie 2018, o 04:41
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Suxelf »

Auto po dzwonie z tylu, cale malowane. Ja go osobiscie nie ogladalem ale niekorzy pisali, ze nawet nie mieli juz ochoty sie nim przejechac po wstepnych ogledzinach. W skrocie trup, ktorego koles nie moze sprzedac juz od mniej wiecej 2 lat.
Dymkaaa
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2018, o 11:33
Model Lexusa: brak
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dymkaaa »

Altezzus
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 8 lut 2017, o 21:45
Model Lexusa: Want one
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Altezzus »

Suxelf pisze: Auto po dzwonie z tylu, cale malowane. Ja go osobiscie nie ogladalem ale niekorzy pisali, ze nawet nie mieli juz ochoty sie nim przejechac po wstepnych ogledzinach. W skrocie trup, ktorego koles nie moze sprzedac juz od mniej wiecej 2 lat.
Zderzak i klapa czy coś więcej z tyłu? Jak mechanika?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości