Gdzie kupujecie części do swoich lexów?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Riazek
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2017, o 19:58
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Zielona Góra
Kontakt:

Gdzie kupujecie części do swoich lexów?

Post autor: Riazek »

Cześć. Ja z takim szybkim pytaniem - gdzie kupujecie części do swoich lexów?
Do tej pory nie miałem problemu z częściami, ale dzisiaj szperając za gumami do drążków stabilizatora i jarzmem hamulca przedniego poległem. No kurcze nie ma :( Mógłby ktoś poratować jakimś sklepem, w którym to dostanę? Chodzi o gs430 mk2.
I drugie szybkie pytanie - czy jarzmo jest takie samo na prawym jak i lewym kole? Bo wydają się być symetryczne i nie wiem, czy szukać lewego, czy to bez różnicy :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Gdzie kupujecie części do swoich lexów?

Post autor: legato97 »

Zadzwoń do ASO Krakow ze znizka forum. Nie wszystkie ceny strasza:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Gdzie kupujecie części do swoich lexów?

Post autor: ledziu »

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chodzi Ci o gumy stabilizatora 48818-30150 ?
jak tak to wpiszesz ten numer na google i wyskoczą Ci różne miejsca różni producenci ale proponuje ASO będzie kosztować coś koło 50-60zł 1szt.
A co do jarzma to co się stało z nim?
Riazek
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2017, o 19:58
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Gdzie kupujecie części do swoich lexów?

Post autor: Riazek »

Jarzmo ma uszkodzony gwint. Wiem, że ceny w ASO nie zawsze straszą, ale z tego, co się orientuję, to jarzmo tam ok 600-700 zł ^_^
A co do gum, to diagnosta mi napisał na karteczce "drążek stabilizatora gumy środkowe" Z tego co zobaczyłem, to guma, którą podałeś jest na tył, a stuka mi coś z przodu i diagnosta sprawdzał sam przód.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Gdzie kupujecie części do swoich lexów?

Post autor: legato97 »

Z tego co sie orientuje? Znaczy ile dokladnie ze znizka?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Riazek
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2017, o 19:58
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Gdzie kupujecie części do swoich lexów?

Post autor: Riazek »

Dzięki za odpowiedzi, ale...
Dzisiaj spokojnie wracałem do domku. 5km, odstawiam auto na 2-3 tygodnie, bo jutro mam wyjazd. Jedzie sobie pan przede mną... Przejście dla pieszych. Delikatnie zahamował, ruszył dalej i nagle hamulec w podłodze. "bo ja się bałem czy może kogoś nie ma na przejściu" Oczywiście przejście doskonale widział, z resztą ja widziałem, że nikogo tam nie ma, jadąc za nim. No ale niestety stuk, puk i ... A... No i dodam, że stanął jakieś 10m. od przejścia... Nie wiem czy chciał wymusić odszkodowanie, czy po prostu prawo jazdy ma z czipsów.

Aktualnie poza tym, co wcześniej pisałem potrzebuję reflektorów do GS430 (xenony), maski (srebrna, choć może być w innym kolorze, bo po nowym roku i tak całe auto idzie w lakier) i spryskiwaczy na reflektory. Jakby ktoś miał na zbyciu, lub wiedział kto ma, to bardzo byłbym wdzięczny za informacje. Mam nadzieję, że nic więcej nie wyjdzie. O dziwo zderzak cały. Podobno japoński lakier taki słaby, a tutaj niespodzianka. Myślałem, że jest cały do lakierowania, a okazuje się, że nawet nie jest porysowany, a "rysy", to tylko lakier z drugiego auta - wystarczy wyczyścić.
Nawet zbiorniczek na lubrykant do LPG, który jest przed chłodnicą, przetrwał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości