Renowacją gałki biegów?

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
PawelJ55
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 21 lis 2018, o 15:15
Model Lexusa: GS
Skąd:: Łabice
Kontakt:

Renowacją gałki biegów?

Post autor: PawelJ55 »

Witam...
nie podoba mi się moja gałka zmiany biegów ... :D
i zastanawiam się czy wymienić ją na nową (drogą) czy zregenerować, ktoś się kiedyś w to bawił? chodzi mi sam o "skórzany" element - czy on w ogóle jest skórzany? - pokryty był taką szarą warstwą, nie wiem w sumie czego, czy to był lakier czy coś w stylu plasti dipa, usunąłem to całe i teraz mam "gołą" gałkę która jest szorstka, brzydka i drażni rękę, zastanawiam się czy to pomalować lakierem do skóry, czy dać do obszycia, ale martwię się o jakość, czy kupić nową, no nie wiem, nie wiem :D wiem, że ludzie mają większe problemy na głowie, ale to nie daje mi spokoju :D
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Renowacją gałki biegów?

Post autor: Nemo 77 »

Rozumiem,że nowa to cena kosmos? Najlepiej podjedź sobie do jakiegoś gościa od tapicerek itp. zerknie i powie Ci czy da radę to zrobić,a jak nie to zabawa samemu z farbą do skóry lub też zlecić komuś kto się tym zajmuje.PS.Nie wiem czy da radę to obszyć :mda:
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Renowacją gałki biegów?

Post autor: Dawid0ss »

Od siebie polecam jednak obszycie skórą. Jakiś czas temu oferował taką usługę koleżka na forum (obszycie kierownicy również). W zimowe dni jest po prostu ciepła i przyjemniejsza dla dłoni + elegancki design.
Pzdr
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: Renowacją gałki biegów?

Post autor: Gregor0388 »

Zamów na Ali są do GS lub inna byle by rozmiar mocowania się zgadzal.Ogromy wybór. Ja kupiłem do RXa świetny inny nowszy wygląd "skóra" tez spoko cena 39zl
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Renowacją gałki biegów?

Post autor: Nemo 77 »

Jak z jakością? Może być,czy raczej ta skóra to z "plastikowej" świni? Pytam z ciekawości
wuju
Lex user
Posty: 226
Rejestracja: 4 lip 2017, o 09:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kozienice
Kontakt:

Re: Renowacją gałki biegów?

Post autor: wuju »

Do gsa mk3 to chyba 40 $ kosztuje galka wygladajaca jak oryginal. Ciekawe co jest warta.
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: Renowacją gałki biegów?

Post autor: Gregor0388 »

Powiem tak zamówiłem dwie. Jedna naprawdę extra "skóra" bardzo miękka i miła w dotyku choć na 100%to nie jest prawdziwa skóra.nie używam jej bo kiedy ja założyłem miałem odruch wymiotny :) kompletnie nie pasuje do RX mimo że na zdjęciu mi się podobała. Więc zamówiłem drugą czarne perforowane tworzywo z srebrnym plastikiem (zajebisty kształt całości) solidne wykonanie świetny wygląd po 35tys brak śladów zużycia. Pierwsza 9e druga 13e. Generalnie nie dał bym 300zl za oryginał choćby na nim była skóra z wielbładzicy bo za inna ładniejsza choć nie oryginalna mogę dać około 50zl-taniej ładniej oszczędniej.
PawelJ55
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 21 lis 2018, o 15:15
Model Lexusa: GS
Skąd:: Łabice
Kontakt:

Re: Renowacją gałki biegów?

Post autor: PawelJ55 »

podeślesz fotkę?
Gregor0388
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 4 maja 2018, o 18:22
Model Lexusa: Lexus RX 400h
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: Renowacją gałki biegów?

Post autor: Gregor0388 »

Jasne tylko w wolnej chwili. Teraz jestem w pracy.
PawelJ55
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 21 lis 2018, o 15:15
Model Lexusa: GS
Skąd:: Łabice
Kontakt:

Re: Renowacją gałki biegów?

Post autor: PawelJ55 »

zawiozłem gałkę do tapicera, koszt 30zł, będzie po świętach :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości