IS 200 wskaźniki

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Ropuch25
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Dębica
Kontakt:

IS 200 wskaźniki

Post autor: Ropuch25 »

Dzień dobry, wczoraj wjechałem prawym kołem w kałużę. Głęboką. Woda poszła górą po masce. Po kilku godzinach kiedy ruszyłem do domu zegary zwariowały. Świeciła się kontrolka ładowania i kontrolka ciśnienia oleju. Nie działał wskaźnik zużycia paliwa i wskaźnik temperatury wody. Nie działał też wskaźnik temperatury zewnętrznej. Silnik odpalił normalnie. Ładowanie było, bo wskaźnik ładowania pokazywał napięcie. W silniku było ciśnienie oleju, pracował normalnie. Po ok 5 minutach delikatnej jazdy zgasła kontrolka ładowania a po chwili kontrolka ciśnienia oleju. Reszta nie działała (temperatura, zużycie paliwa, temperatura zewnętrzna). Auto postało przez noc w ogrzewanym garażu i rano wszystko działało jak gdyby nigdy nic. Podejrzewam jakąś kostkę połączeniową która została zalana. Ale gdzie jej szukać? Czy ktoś miał podobne objawy? Masę pod akumulatorem i wszystkie skrzynki bezpieczników przeczyściłem. Jakaś podpowiedź?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości