IS 250 NITRO

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bodzik
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2018, o 17:41
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Korzenna
Kontakt:

IS 250 NITRO

Post autor: Bodzik »

Witam. Mam pytanko do Was czy montował ktoś nitro do is250 mkII?? bo korci mnie wpakować tylko czy jest sens i czy ten silnik da sie z tym rade no i cała reszta??
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS 250 NITRO

Post autor: ledziu »

Bodzik pisze:Witam. Mam pytanko do Was czy montował ktoś nitro do is250 mkII?? bo korci mnie wpakować tylko czy jest sens i czy ten silnik da sie z tym rade no i cała reszta??
Zależy co chcesz osiągnąć ... jest jeden problem techniczny czyli wtrysk bezpośredni trzeba to zdiagnozować a samo nitro jest przyjemne tylko nie jest tak tanio jak nam się wydaje + kilka uciążliwości.
Awatar użytkownika
Bodzik
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2018, o 17:41
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Korzenna
Kontakt:

Re: IS 250 NITRO

Post autor: Bodzik »

Mi bardziej chodzi o pojedyncze strzały spod świateł żeby komuś złoić dupsko bo troszkę 250-ka jest ciężka i trudno sie rozpędza jeszcze u mnie na tych kołach:( i co masz na myśli mówiąc że wtrysk bezpośredni trzeba zdiagnozować? i jakie są uciążliwości??
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS 250 NITRO

Post autor: ledziu »

Bodzik pisze:Mi bardziej chodzi o pojedyncze strzały spod świateł żeby komuś złoić dupsko bo troszkę 250-ka jest ciężka i trudno sie rozpędza jeszcze u mnie na tych kołach:( i co masz na myśli mówiąc że wtrysk bezpośredni trzeba zdiagnozować? i jakie są uciążliwości??
No bo masz wtrysk przy którym nie wiem jak się ogarnia dotrysk nos.
Co do strzałów to też nie jest tak jak myślisz bo całość steruje świnka i masz dotrysk w zależności od prędkości, przełożenia i kilku innych czynników. Do tego jest kwestia samej instalki którątrzeba troszku doposażyć no i jeszcze sama wymiana butli bo tu też są jazdy chociażby takie że w zależności od miejsca zakupu ta sama pojemność starcza ma x2 a koszty są spore bo zużyć gazu za 500zł.w ciągu jednego wieczoru żaden problem. No i pytanie vo zniesie ten silnik bo żeby się nie okazało że będzie rzeźba w gównie.
Awatar użytkownika
Bodzik
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2018, o 17:41
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Korzenna
Kontakt:

Re: IS 250 NITRO

Post autor: Bodzik »

No właśnie pytanie czy już ktoś to robił i czy da się to jakoś ogarnąć bo reszta do ogarnięcia jest.
thrix
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 23 sty 2019, o 01:06
Model Lexusa: IS NX
Skąd:: Global
Kontakt:

Re: IS 250 NITRO

Post autor: thrix »

Kumpel ma w IS350 (2013 USA) i zrobili mu w dealerze Lexusa. Nie jest zadowolony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości