LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

W *dobrej* cenie przyjechałby konkretny kupiec i wziął.
Chyba, że nie ma popytu, to i nie ma konkretnych kupców. Ale o tym już pisałem.

2 LS wystarczyły, żeby nasłuchać się ciekawych klientów.

Jak tak narzekasz na interes, to może spróbuj się zwyczajnie przebranżowić. Nikt nie będzie dzwonił i dupy zawracał.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

michalWro pisze:W *dobrej* cenie przyjechałby konkretny kupiec i wziął.
Chyba, że nie ma popytu, to i nie ma konkretnych kupców. Ale o tym już pisałem.

2 LS wystarczyły, żeby nasłuchać się ciekawych klientów.

Jak tak narzekasz na interes, to może spróbuj się zwyczajnie przebranżowić. Nikt nie będzie dzwonił i dupy zawracał.
No widzisz ale ja zarabiam całkowicie ma czym innym i w innej branży. Lubię samochody i motoryzacje więc pomyślałem że można połączyć zarabianie z zajawką nistety zajawka została reszta już nie. Chociaż wszedłem w branże motoryzacyjną ale w inny jej dział.

Problem pojawia się wtedy gdy ktoś nie ma zastępczego biznesu wtedy po odbyciu szkolenia gdzie wykładowcami są kupce zaczyna dostosowywać się do zaleceń wynikających ze szkolenia. I co ciekawe wszystkich sprzedawców aut łączy jeden początek "handluje tym czym sam nie bał bym się jeździć" ale niestety kupcom zazwyczaj potrzeba około 12mcy żeby przeszkolić handlarza. :biggrin2:

Dlatego ciesze się bo ja w ciągu roku miałem sc430, ls, gs460 + tojki które ludzie znają tylko ze zdjęć a inni szukają, szukają, szukają i szukają. :doh:
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: legato97 »

Pany! Nie ten temat a rozmowy...

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Panowie, mi chodziło tylko o to że ok 50% ludzi szukających LS430 się pałuje przed laptopem nad ogłoszeniami i robi śmietnik. Rzuciłem okiem kilka postów do tyłu z linkami i chyba wszystkie linki od połowy marca są aktywne a nie ma żadnej informacji że ktoś cokolwiek oglądał. Sprzedaję różne Lexy, Toyoty i Honda i śmiem twierdzić że LS430 jest specyficznym autem bo wiele osób szuka a nikt dupy nie ruszy zobaczyć, rozumiem że ktoś się może nie znać to wysyła jakieś np. Autotesto, opinie wrzuca na forum i pewnie użytkownik LS430 coś podpowie. Mój post to było takie spostrzeżenie na temat wrzucania linków i wróżenia ze zdjęć, jeśli ktoś szuka powinien się przejechać i sprawdzić samochód. Ten dział obserwuję już długi czas i pewnie będę dalej obserwować, jest w swoim rodzaju ciekawy :)
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Mam podobne spostrzeżenia... A może ktoś obejrzy, podpowie...

Jakoś specjalnie nie szukałem nawet auta. Znalazłem przypadkiem mojego lsa na mobile.de. Krótka rozmowa z żoną, rezerwacja wstępna, a następnego dnia wyjazd 800km w jedną stronę. Nie pytałem na forum, nie szukałem czy ktoś zobaczy itd. Pojechałem ze świadomością, że kupuje 10 letnie wtedy auto i po prostu kupiłem.
zighnetar
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 3 lip 2017, o 23:30
Model Lexusa: szybki
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zighnetar »

Ja szukałem 430 długi czas i znaleźć nie mogłem. Szukałem w wysokim przedziale cenowym 35-45k. Jednego miałem kupić ale niestety nie dogadałem się ze sprzedającym. Przeszedłem na poszukiwania LS 460 bo szukałem tak długo, że i budżet na 460 się znalazł. Aczkolwiek jak się trafi 430 w dobrej cenie to nie pogardzę.
michalllw pisze:rozumiem że ktoś się może nie znać to wysyła jakieś np. Autotesto, opinie wrzuca na forum i pewnie użytkownik LS430 coś podpowie
Ostatnio wysłałem taką firmę po LS 460 i całe szczęście bo bym przejechał kupę kilometrów i cały dzień w d***e. Spostrzeżeniami podzieliłem się w temacie odnośnie LS 460. Wydałem 400 zł ale przynajmniej nie zmarnowałem czasu.
Odnośnie podjechania po auto to nie każdy ma czas i nerwy jechać pół Polski(np. ja), tylko po to aby się okazało, że jednak auto nie jest takie jak sprzedający powiedział przez telefon.
I tutaj bym się doszukiwał problemu w kujawsko-pomorskim nie widziałem żadnego LS 430 lub LS 460 który nie był by Anglikiem lub po numerze VIN nie wynikło by, że był z każdej strony walony.
Tych aut jest bardzo mało i również mało chętnych na kupno jak ktoś wcześniej zauważył.

Tak z ciekawości teraz zerknąłem LS 430 100 km w moim promieniu jest 3 w tym jeden anglik i 1 w opłakanym stanie a 3 przedlift który mnie nie interesuje. Dla porównaniu wklepałem Audi a8 D3 jest 31 sztuk w promieniu 100 km.
Mało tych naszych Lexusów. Polacy wolą jeździć bardziej awaryjnymi "niemcami" niż perfekcyjnymi Japończykami. :hobby: :hobby:
MarcinL
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2018, o 18:52
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: TORUN
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: MarcinL »

Salon Lexusa ...Tam cie wylecza z pedanctwa heh
Grzegorz123
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 05:20
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzegorz123 »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... ec96c8ce38 zapytam raz jeszcze widział ktoś to auto i czy możliwe że ma taki przebieg? o
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

zighnetar pisze:Wydałem 400 zł ale przynajmniej nie zmarnowałem czasu.
Widzisz tu masz słowo klucz... skorzystałeś z auto testo i straciłeś 400zł. a już niestety takie kwoty nie są przewidziane przez poszukiwaczy i malkontentów od idealnych aut.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Grzegorz123 pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... ec96c8ce38 zapytam raz jeszcze widział ktoś to auto i czy możliwe że ma taki przebieg? o
Tak, możliwe że ma oryginalny przebieg
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości