[CT200h] Kamera cofania i dynamiczne linie pomocnicze

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Michał.K
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 22:34
Model Lexusa: CT 200h
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

[CT200h] Kamera cofania i dynamiczne linie pomocnicze

Post autor: Michał.K »

Witam,

Czy Lexusie CT200h wersja wyposażenia elegance, w kamerze cofania występują dynamiczne linie pomocnicze? Jeśli tak to jak je można uruchomić? Obecnie mam tylko sztywną kratkę.

Z góry dziękuję za pomoc.
Mirq
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2018, o 19:20
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: RUDA ŚLĄSKA
Kontakt:

Re: [CT200h] Kamera cofania i dynamiczne linie pomocnicze

Post autor: Mirq »

Nie mam pojęcia jak jest w CT ale napiszę jak jest w RX może coś pomogę. Jak masz skrzynie na wstecznym to na obrazie z kamery mam w dolnych rogach ikony i na lewej przełączam opcje wyświetlania tych linii a na prawej sposób parkowania--równolegle,szeregowe--pobaw się tymi opcjami.
Michał.K
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 22:34
Model Lexusa: CT 200h
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: [CT200h] Kamera cofania i dynamiczne linie pomocnicze

Post autor: Michał.K »

Dzięki za odpowiedź. W moim CT nie są dostępne te opcje rogach ekranu. Problem polega na tym, że ta funkcją działała przez pierwsze dwa miesiące użytkowania, a obecnie linie pomocnicze znikły.
Mirq
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2018, o 19:20
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: RUDA ŚLĄSKA
Kontakt:

Re: [CT200h] Kamera cofania i dynamiczne linie pomocnicze

Post autor: Mirq »

Hmmm... Może po drodze bawiąc się w opcjach gdzieś coś przełączyłeś ;) Nie chcę pesymistycznie i nie jestem mechanikiem ale dynamiczne linie chyba są sprzężone z czujnikami kierownicy i tez może być większy problem ale to tylko takie moje przemyślenia ;) Może sprawdzić czy są jakieś błędy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości