Ksenon gs430 mk3

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Ksenon gs430 mk3

Post autor: Jazikowski »

Witam, prawododpnie niebawem przestanie świecić mi ksenon w modelu gs430 mk3 2005, bo raz świeci raz nie czy wymiana będzie musiała być całej lampy czy wystarczy sam ksenon jakos wymienić i pytanie czy ciężko jest to zmienić?
Awatar użytkownika
margolll
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 15 maja 2015, o 17:28
Model Lexusa: IS300 Sport
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: margolll »

Sam zarnik ksenonowy wymieniasz
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Nemo 77 »

Pod warunkiem,że to wina żarnika. Uprzedzając Twoje być może następne pytanie musisz kupić D4S.
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Jazikowski »

Nemo 77 pisze:Pod warunkiem,że to wina żarnika. Uprzedzając Twoje być może następne pytanie musisz kupić D4S.

Pewnie mówisz o przetwornicy? Ją też trzeba wymienić? Generalnie jak zapale i zgasze to świeci ale podczas jazdy potrafi przygasnac i znów musze zgasić i zapalić swiatla wtedy potrafi przymrygac ale świeci , jak puknalem w lampę kilka razy to sam przygasl moze to wina przewodu może coś nie łączy, a jeżeli chodzi o taka wymianę żarówki ile może kosztować?
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Nemo 77 »

Na razie żadnej przetwornicy nie ruszaj.Jeśli chcesz się upewnić czy to żarówka to przełóż sprawną do tej wadliwej (zamień je po prostu miejscami).
Na Twoim miejscu kupiłbym jednak dwie D4S i założył nowe. Polecam Ci firmy Bosma.Miałem w poprzednich samochodach i bez problemów.Koszt za 2szt. D4S coś koło 220zł.Chyba,że chcesz iść w Osram,Philips to wtedy będzie pewnie drożej.
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Jazikowski »

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... 4266625439



Próbował może ktoś z tą żarówka? A co sądzicie o technologii Xenon Vision, która "dopasowuje się idealnie do niezmienionej lampy ksenonowej " sprawdza się, próbował ktoś? czy mam być pierwszy, oczywiście jeśli to zarnik?
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Nemo 77 »

Zrobisz jak uważasz.Nie próbowałem i osobiście wolałbym iednak kupić dwie jednakowe.
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Jazikowski »

Zarnik będzie na gwarancji, co najwyżej drugi pójdzie, a jeśli nie to mit będzie obalony, więc załóżmy, że doświadczenie będzie w celach naukowych, jak wymienie dam znać, czy to się sprawdza pozdrawiam :)
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Nemo 77 »

Testuj,sprawdzaj...
Awatar użytkownika
Szfuri
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 10 lis 2015, o 17:58
Model Lexusa: GS 460
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Szfuri »

Pewnie mówisz o przetwornicy? Ją też trzeba wymienić? Generalnie jak zapale i zgasze to świeci ale podczas jazdy potrafi przygasnac i znów musze zgasić i zapalić swiatla wtedy potrafi przymrygac ale świeci , jak puknalem w lampę kilka razy to sam przygasl moze to wina przewodu może coś nie łączy, a jeżeli chodzi o taka wymianę żarówki ile może kosztować?
U mnie 3 miesiące temu się tak działo. Wymieniłem żarniki i jest spokój. Potrafiły mi oba na autostradzie zgasnąć... Według mnie wymienisz i spokój, Przetwornicy nie ruszaj.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 11 gości