małe bum

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

małe bum

Post autor: kanu »

No to mi starszy pan zrobił kuku w czwartek, najeżdżając na tył... niestety byłem w środku i oberwał i przód i tył...

Auto już poszło do naprawy, ciekawe jak mocno pociągną z ubezpieczenia sprawcy... :dirol:

Na szczęście poduchy nie wystrzeliły, z zewnątrz nie ma tragedii ale na pewno pod spodem jest więcej pierdółek połamanych.
Nie ma się czym chwalić, natomiast przestroga dla wszystkich obserwujcie co się dzieje na drodze, pan spojrzał w lewo zagapił się i nie wyhamował...

https://photos.app.goo.gl/82tdrFmcn6UFL3QV9

ze 3 tygodnie bez :LEXUS: mnie czeka teraz...
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: małe bum

Post autor: owczar »

Trochę szarpnie ubezpieczalnie.

Poszło do ASO?
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

Re: małe bum

Post autor: kanu »

Wstawiłem do serwisu pogwaracyjnego zajmującego się marką. Pójdzie bezgotówkowo z ubezpieczenia sprawcy, nie chce mi sie kombinować przy tym przypadku.
Ale parę tygodni bez auta teraz będzie niestety... Dali mi zastępcze, ale jadę je dzisiaj zareklamować bo coś napierdziela z zawieszenia z przodu przy skręcie kierownicą lub zmianie kierunku przód tył.

Maly update, była już wycena rzeczoznawcy i przejrzenie uszkodzonych elementów.
Podłoga bagaznika cała :) dostało się tylko tylnej lekko belce no i trochę przedniej. Więc spokojnie wymienią. Reszta to plastiki, zderzak a z części karoserii - klapa bagaznika do wymiany.
Niestety urwał się zaczep od prawej lampy z przodu, więc ja też musza wymienić... ;)

Czekamy na akceptacje ubezpieczyciela i zamawianie części i składanie w całośc... Może szybciej niż 3 tygodnie będzie :dirol:
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

małe bum

Post autor: kanu »

kanu pisze:Wstawiłem do serwisu pogwaracyjnego zajmującego się marką. Pójdzie bezgotówkowo z ubezpieczenia sprawcy, nie chce mi sie kombinować przy tym przypadku.
Ale parę tygodni bez auta teraz będzie niestety... Dali mi zastępcze, ale jadę je dzisiaj zareklamować bo coś napierdziela z zawieszenia z przodu przy skręcie kierownicą lub zmianie kierunku przód tył.

Maly update, była już wycena rzeczoznawcy i przejrzenie uszkodzonych elementów.
Podłoga bagaznika cała :) dostało się tylko tylnej lekko belce no i trochę przedniej. Więc spokojnie wymienią. Reszta to plastiki, zderzak a z części karoserii - klapa bagaznika do wymiany.
Niestety urwał się zaczep od prawej lampy z przodu, więc ja też musza wymienić... ;)

Czekamy na akceptacje ubezpieczyciela i zamawianie części i składanie w całośc... Może szybciej niż 3 tygodnie będzie :dirol:
Dostalem teraz zastepcze.. lexa gs300 na wypasie ;) fajnie sie jezdzi, elastyczna v6 pod maska ;) ale spalanie spore ;)

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
toms
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2014, o 12:30
Model Lexusa: gs430
Skąd:: podkarpacie
Kontakt:

Re: małe bum

Post autor: toms »

Z którego roku jest ten zastępczy gs? ...Bo jak z nowszych roczników, to tam chyba nie ma V6, tylko R4 turbo..

Daj znać na ile wycenili tę szkodę. Niby plastiki i pierdoły, ale nie zdziwię się jak całość wyjdzie koło 10K.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: małe bum

Post autor: owczar »

10k? Nie wiem czy w 40 się zmieszczą...
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: małe bum

Post autor: Fifkers »

10tys? :D Tyle to może jakby sam robił na częś iach używanych z allegro :)
40tys jak najbardziej może być wg cen części i roboczogodzin ASO.
IS250 2009 ->GS450H 2013
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

małe bum

Post autor: kanu »

Dokladnej wyceny nie mialem w reku napewno ponad 10k bedzie. A GSa mam starszego wersja mk3 z V6 pod maska ;) ale na wypasie wyposazony, minus bo w jasnej skorze ;)

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości