Fotelik GS mkII

Problemy dotyczące modelu GS
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Fotelik GS mkII

Post autor: mirozet »

Cześć,
jaki fotelik polecacie dla dziecka powyżej 9kg? Najbardziej mnie interesuje RWF (tyłem do kierunku jazdy) ewentualnie z opcją zmiany kierunku. Przeglądałem kilka na razie. Wpadł na razie w oko JOIE STAGES FX 0-25 kg every stage:
https://allegro.pl/oferta/fotelik-joie- ... 7503370102
Bardzo mało informacji na forum, więc zakładam nowy wątek. Z góry dziękuję za podzielenie się opiniami.
dev
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 29 gru 2017, o 18:16
Model Lexusa: IS300h
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Fotelik GS mkII

Post autor: dev »

A jaki masz budżet na fotelik?
Ja miałem podobny problem 2/3 miesiące temu. Ostatecznie kupiliśmy MaxiCosi Fotelik 2way Pearl +Baza 2wayFix i powiem póki co super się sprawdza. Udało mi się na allegro znaleźć sprzedawce który sprzedaje nowe za 1400 (tylko do wyboru dwa kolory). I co najważniejsze w kategorii bezpieczeństwo ma wysokie oceny.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Fotelik GS mkII

Post autor: Nemo 77 »

Temat przewijał się w dziale" fotelik dla starszaka" możesz tam zerknąć.Mlodszy syn (waga 10kg) jeździ w MaxiCosi z systemem Isofix przodem do kierunku jazdy.
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Fotelik GS mkII

Post autor: mirozet »

Ten który wysłałem za 1000 zł to raczej górna granica budżetu, ale jak znajdę coś ciekawego to może być też trochę więcej.
Temat "fotelik dla starszaka" oczywiście przeczytałem. Jest kilka przydatnych informacji, ale brak o RWS.
Nemo 77, swój użytkujesz w GS mkIII tak?
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Fotelik GS mkII

Post autor: Nemo 77 »

Tak.Masz Isofix ?
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Fotelik GS mkII

Post autor: mirozet »

W obecnym aucie mam isofix (więc póki co tu będę przymierzał fotelik), ale mam nadzieję, że niedługo zmienię je w końcu na GSa. Ostatnio oglądałem trzy sztuki. Niestety trochę za dużo miały wad, a z fotelikiem czekać już nie mogę. Isofix w mkII też występował.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Fotelik GS mkII

Post autor: legato97 »

Kupiłem teraz joye spin 360 i polecam. Obrocisz sobie wokół do wysiadania lub w 2 stronę jak na postoju chcesz karmę podać. Po 15 miesiącu przekrecasz do jazdy przodem. Łatwa regulacja pochylenia. Musi być w obie manki coś montowane, bo tyłem większy dzieciak będzie miał problem z nogami. Za parę lat sprzedasz i już zwykły można tańszy. Aaa i mierzylem młodego do wielu. Ten był najwygodniejszy.Obrazek
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Fotelik GS mkII

Post autor: mirozet »

Model wygląda na zadowolonego :)
Akurat rozmawiałem z kolegą, który ma model, który podesłałem a dzisiaj mówi, że żałuję, że nie wziął właśnie tego obrotowego. Bardzo ciekawa propozycja. W GS mkII też montowałeś?
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Fotelik GS mkII

Post autor: legato97 »

Powiem Ci ze nie za ciekawie się wyciąga bez obrotu. W GS nie, ale RX ma gorsza tylna kanapę do montażu bo dupe ma pochylona. Ten fotelik się sprawdza ze wzgledu spory ruch kolyskowy i jak go położę to podczas snu młody leży, a nie na pół siedzi i mu głowa spada jak w części innych oglądanych.
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Fotelik GS mkII

Post autor: mirozet »

Zdecydowałem się w końcu na Joie Spin 360. Dwie trasy przejechaliśmy, ale na razie jesteśmy zadowoleni. Co do ISOfix w GS mkII jakby ktoś szukał informacji to potwierdzę też w tym wątku. Przed liftingiem był jako opcja, po liftingu jako standard (tak przynajmniej wyszło mi statystycznie z przynajmniej kilkunastu opinii ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości