Długie odpalanie po postoju IS200

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Konik527
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 16 cze 2019, o 20:31
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mielec
Kontakt:

Długie odpalanie po postoju IS200

Post autor: Konik527 »

Siema :)

Ostatnio dłubałem coś przy pływaku i musiałem wyjąć pompę no i po zamontowaniu zauważyłem że dłużej muszę kręcić aby go odpalić ale tylko jak postoi (zwłaszcza przez noc) jeżeli zgaszę po jeździe i spróbuję odpalić niedługą chwile później to pali od tyka.
Wygląda na to, że paliwo późno dostaje się do silnika i dziwne bo pompka chyba po włączeniu zapłonu powinna podpompować już paliwo :scratch:
Jak myślicie co mogłem zrobić źle przy zakładaniu pompy? (dodam że raz już przy wymianie filtra zakładałem i było okej) Może jakieś uszczelnienie? Pompa daje za małe ciśnienie?

Dawajcie propozycje być może nawet się z tym spotkaliście już i da się to szybko poprawić ;)

Jak by co to akumulator nówka i żeby mi ktoś tu nie wyjeżdżał z tekstem że akumulator słabnie bo ewidentnie widać, że to problem z szybkim podaniem paliwa do silnika :D

Z góry dzięki za pomoc :)
DaSt
Lex user
Posty: 165
Rejestracja: 26 maja 2019, o 20:55
Model Lexusa: RX 300
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Długie odpalanie po postoju IS200

Post autor: DaSt »

Witaj. Czy masz podtlenek LPG?
SNB
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2013, o 10:05
Model Lexusa: IS300 SC
Skąd:: DLU
Kontakt:

Re: Długie odpalanie po postoju IS200

Post autor: SNB »

Zobacz czy w zespole pompa+filtr wszystkie zatrzaski "zaskoczyły". U mnie po wymianie filtra jeden zatrzask nie załapał i jena z uszczelek nie uszczelniała :) Objawy identyczne jak u Ciebie.
Awatar użytkownika
Konik527
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 16 cze 2019, o 20:31
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mielec
Kontakt:

Re: Długie odpalanie po postoju IS200

Post autor: Konik527 »

DaSt pisze:Witaj. Czy masz podtlenek LPG?
Nie mam instalacji
Awatar użytkownika
Konik527
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 16 cze 2019, o 20:31
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mielec
Kontakt:

Re: Długie odpalanie po postoju IS200

Post autor: Konik527 »

SNB pisze:Zobacz czy w zespole pompa+filtr wszystkie zatrzaski "zaskoczyły". U mnie po wymianie filtra jeden zatrzask nie załapał i jena z uszczelek nie uszczelniała :) Objawy identyczne jak u Ciebie.
Okej obczaję w wolnej chwili i jak by co to się odświeży temat :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości