Tłumiki do RX330 skąd to wziąć?

Problemy z silnikami dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marchewa195
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 19 cze 2018, o 22:20
Model Lexusa: LS430 / GS430 / RX330
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Tłumiki do RX330 skąd to wziąć?

Post autor: marchewa195 »

Witam, czy ktoś ma pomysł skąd wziąć tłumiki do RX330? Korozja dopadła moje autko, ceny ASO są zabójcze. Rura ze środkowym tłumikiem (i katalizatorem trzecim) to 1500,- $, ostatni tłumik 360,-$
Z numerów części wychodzi mi że to ten sam wydech co w RX300 na Europę. Jeśli ktoś wymieniał wydech w RX - proszę o komentarz.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Tłumiki do RX330 skąd to wziąć?

Post autor: legato97 »

Zrob sobie nowy w profesjonalnym zakladzie.
Awatar użytkownika
michal_zys
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 30 wrz 2017, o 18:16
Model Lexusa: RX350
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Tłumiki do RX330 skąd to wziąć?

Post autor: michal_zys »

marchewa195 pisze:Witam, czy ktoś ma pomysł skąd wziąć tłumiki do RX330? Korozja dopadła moje autko, ceny ASO są zabójcze. Rura ze środkowym tłumikiem (i katalizatorem trzecim) to 1500,- $, ostatni tłumik 360,-$
Z numerów części wychodzi mi że to ten sam wydech co w RX300 na Europę. Jeśli ktoś wymieniał wydech w RX - proszę o komentarz.

Ostatnio przepaliła mi się obudowa na środkowym, zdecydowałem się na obspawanie - bo to jednak oryginał.

Jeśli będzie potrzeba wymiany:
- Może używka na allegro
- Dobry tłumikowiec dobierze z innego modelu toyoty (uwzględniając średnicę przelotu)
i przerobi by pasował.
- Można też kombinować z uniwersalnymi.
- Można zrobić wydech na zamówienie, ale wtedy zastanawiałbym się, czy nie ściągać dobrego zamiennika z USA.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość