LS430, 2002r, ruchome nawiewy pod wyswietlaczem, radio

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mechanik1
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:06
Model Lexusa: GS 430 MK2 ML / GS300 MK2
Skąd:: Kłodzko
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

LS430, 2002r, ruchome nawiewy pod wyswietlaczem, radio

Post autor: mechanik1 »

Cześć!
Jako, że jestem nowym posiadaczem LSa, mam dwa pytania do Was. Jedno tyczy się ruchomych nawiewów pod wyświetlaczem nawigacji. Gdy są włączone to czy powinny chodzić cały czas bez względu na temperaturę i moc nawiewu? Moje po włączeniu wykonują jeden cykl i stają. Gdy je wyłączę i włączę ponownie sytuacja się powtarza. Jak to wygląda u Was?
Druga rzecz to nie działające radio. CD i kaseta grają. Po naciśnięciu AM/FM nic się nie dzieje. Gdzie szukać przyczyny? LS430 z Markiem Levinsonem.
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: LS430, 2002r, ruchome nawiewy pod wyswietlaczem, radio

Post autor: hydrant23 »

mechanik1 pisze:Cześć!
Jako, że jestem nowym posiadaczem LSa, mam dwa pytania do Was. Jedno tyczy się ruchomych nawiewów pod wyświetlaczem nawigacji. Gdy są włączone to czy powinny chodzić cały czas bez względu na temperaturę i moc nawiewu? Moje po włączeniu wykonują jeden cykl i stają. Gdy je wyłączę i włączę ponownie sytuacja się powtarza. Jak to wygląda u Was?
Druga rzecz to nie działające radio. CD i kaseta grają. Po naciśnięciu AM/FM nic się nie dzieje. Gdzie szukać przyczyny? LS430 z Markiem Levinsonem.
wejdź w panel klimy i ustaw nadmuch przód ... ma działać ...też miałem dylemat przez chwilę aż sprawdziłem, w auto nadmuch cieplego zazwyczaj na nogi leci
Awatar użytkownika
mechanik1
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:06
Model Lexusa: GS 430 MK2 ML / GS300 MK2
Skąd:: Kłodzko
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Re: LS430, 2002r, ruchome nawiewy pod wyswietlaczem, radio

Post autor: mechanik1 »

Kolego ''hydrant 23''. Dziękuję za info. Wszystko jest ok. W momencie włączenia nadmuchu na przód suwaki śmigają aż miło. I jest to logiczne, po co mają chodzić jak dmuchamy na nogi czy szybę :dance3: P.S. Pozostało rozwikłać temat niedziałającego radia.
Awatar użytkownika
mechanik1
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:06
Model Lexusa: GS 430 MK2 ML / GS300 MK2
Skąd:: Kłodzko
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Re: LS430, 2002r, ruchome nawiewy pod wyswietlaczem, radio

Post autor: mechanik1 »

Temat radia ogarnięty. Kupiony tuner z anglika. Radio działa, fale oczywiście parzyste :dance3:
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości