GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Grzegorz123
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 05:20
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzegorz123 »

A czy po nr Vin da się sprawdzić przebieg lexa w necie nawet za opłatą?
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

ASO telefonicznie nie sprawdzi jak podasz VIN?
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Grzegorz123 pisze:A czy po nr Vin da się sprawdzić przebieg lexa w necie nawet za opłatą?
Zależy czy im się będzie chciało bo kiedyś nie mieli połączonej bazy danych ale mogli sprawdzić po VIN czy były robione jakieś akcje serwisowe, nie wiem jak jest teraz.

Co do białego GS450H to fajny jest dlatego go bierzemy :dirol:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

z usa masz przebieg wpisany w papierach celnych więc w czym problem . tam w korekty nikt się nie bawi bynajmniej w starych lexusach niewiele wartych .
Bartas
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 7 sie 2019, o 17:50
Model Lexusa: szukam V8
Skąd:: BDG
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bartas »

Grzegorz123 pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... f180897f17

Tego ktoś oglądał,mam całkiem blisko i niedługo się wybieram na oględziny tylko nie bardzo wiem na co zwracać uwagę.
Witam wszystkich to mój pierwszy post :) Jakiś czas już czytam forum, byłem na etapie zajawki teraz już decyzja zapadła i raczej kupię GSa. Myślałem o MKII koniecznie V8 ale to co jest u nas na tą chwilę dostępne nie przemawia do mnie. Teraz patrzę na MKIII ale ceny w okolicach 50 tys. to jednak przesada za 15 letnie nawet "pancerne" auta. Pominę milczeniem MKII za 40 :biggrin2:

Co do auta z ogłoszenia to mam daleko jednak zniechęciło mnie to że po rozmowie tel. nie doczekałem się Vinu i rzekomych zdjęć w jakim stanie przypłynął. Więc wycieczka 700 km w jedną stronę odpada.
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

Są 15 letnie auta o wiele droższe i nikt o to nie ma pretensji . może warto poszukać coś innego jeśli lexusy drogie . Najwidoczniej sprzedającemu szkoda czasu na takich kupcuff i nie dostałeś zdjęć i vin.
Bartas
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 7 sie 2019, o 17:50
Model Lexusa: szukam V8
Skąd:: BDG
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bartas »

No i są dwa droższy 39 jak się to ma do 50 u nas. Niestety złodziejska akcyza winduje u nas cenę, ale znafcy będą twierdzić że 50 i basta więc biedaku nie marudź :lol:
Ciekawe na ile ubezpieczalnie wyceniają takiego GS430 '05, miałem kiedyś 166 3.2 i twierdziłem że rodzyn kupę siana warty jak chciałem AC to szybko mnie na ziemię sprowadzili.
Nie mam ciśnienia, poczekam i w końcu coś w widełkach 40/43 trafię jak ktoś będzie chciał sprzedać nie sprzedawać.
Bartas
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 7 sie 2019, o 17:50
Model Lexusa: szukam V8
Skąd:: BDG
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Bartas »

Szkoda że urzędy wyliczając akcyzę tego nie robią jak cenę z umowy podważą.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Bartas pisze:
Grzegorz123 pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... f180897f17

Tego ktoś oglądał,mam całkiem blisko i niedługo się wybieram na oględziny tylko nie bardzo wiem na co zwracać uwagę.
Witam wszystkich to mój pierwszy post :) Jakiś czas już czytam forum, byłem na etapie zajawki teraz już decyzja zapadła i raczej kupię GSa. Myślałem o MKII koniecznie V8 ale to co jest u nas na tą chwilę dostępne nie przemawia do mnie. Teraz patrzę na MKIII ale ceny w okolicach 50 tys. to jednak przesada za 15 letnie nawet "pancerne" auta. Pominę milczeniem MKII za 40 :biggrin2:

Co do auta z ogłoszenia to mam daleko jednak zniechęciło mnie to że po rozmowie tel. nie doczekałem się Vinu i rzekomych zdjęć w jakim stanie przypłynął. Więc wycieczka 700 km w jedną stronę odpada.
To zgłoś się do Michallw z naszego forum ma sporo 430ek a do tego jak zadzwonisz to dostaniesz rzetelną informacje.

Co do cen rynkowych to zawsze jest opcja skorzystania z konkurencji np.bmw e60 v8 tylko wtedy różnie może być co do $$$ i żeby się nie okazało że zajawka na V8 wyszła 50% drożej niż lex w zawyżonej cenie :biggrin2:

Ogólnie...

Zamiast dołączać do wiecznych poszukiwaczy i grzebać w najtańszych ofertach prowadząc śledztwa napisz do Michała i będziesz miał temat z głowy o ile chcesz jeździć a nie gadać o jeżdżeniu i szukaniu.
wuju
Lex user
Posty: 226
Rejestracja: 4 lip 2017, o 09:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kozienice
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wuju »

Patrząc na to w którą stronę idzie motoryzacja to wszystko co ma V8 będzie w cenie.
Nie ważne czy ma 15 czy 20 lat, gs mk2 już drożeje a mk3 stoi, jakieś 3 lata temu jak szukałem swojego ceny były takie same za mk3.
Oczywiście jest rozstrzał cenowy, ale albo się kupuje auto które ma wszystko na tip top, albo takie w które będzie tip top jak się dołoży z 10 czy 15k.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości